Реферат «Сучасні особливості та перспективи розвитку зовнішньої торгівлі в Польщі», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 25.04.2010 22:39 · від Juli4ka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 Загальна характеристика економічного розвитку Польщі 3 Оцінка ефективності розвитку зовнішньої торгівлі Польщі у динаміці 7 Аналіз сучасного стану і тенденції розвитку торгівельних відносин між Польщею та Україною 18 Висновки 23 Список використаної літератури 24 Додатки 25

Висновок

Швидкі темпи економічного зростання сприяють сприйняттю Польщі як країни успіху, стабільної в економічних і політичних відносинах, з хорошими перспективами розвитку. На це указують оцінки міжнародних економічних організацій і фінансових інститутів, зарубіжних центрів і установ, що формують громадську думку, а також публікації в економічних виданнях. У них звертається увага на об'єми польського ринку і його положення в самому центрі Європи, а також на хороший стан фінансової системи, її стійкість під час криз. Позитивно оцінюються структурні реформи, особливе введення нової системи пенсійного забезпечення і просування процесу трансформації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення