Реферат «Економічна модель ФРН», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 25.04.2010 22:38 · від Juli4ka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Загальна характеристика економічної моделі Німеччини 4 Зовнішні економічні зв’язки Німеччини 10 Німеччина та Євросоюз 15 Прогнози щодо найближчого року в плані подолання кризи Німеччиною 16 Висновки 18 Список літератури 19

Висновок

Економіка ФРН характеризується високим рівнем інтернаціоналізації виробництва. Сім галузей промисловості (загальне машинобудування, автомобілебудування, точна механіка й оптика, виробництво ЕОМ та конторського обладнання, виробництво музичних інструментів, текстильна та шкіряна промисловість) вивозять за кордон більше половини продукції, що випускається ними. Багато експортних галузей є одночасно й крупними імпортерами.

Німеччина – країна із соціальною ринковою економікою, що означає: держава гарантує вільну господарську діяльність, проте дбає про соціальну рівновагу. І внаслідок такої концепції Німеччина стала країною високого соціального миру, про що свідчать зовсім нечасті страйки. У середньому з 1996 до 2005 року в Німеччині на 1000 зайнятих відбулося лише 2,4 дня страйків – навіть менше, ніж у Швейцарії, де ця цифра становить 3,1 дня страйкування. Соціальне партнерство профспілок і роботодавців – завдяки інституціолізованому врегулюванню конфліктів – закріплене у рамках колективного права про працю. Основний закон забезпечує тарифну автономію, яка дає право соціальним партнерам самостійно врегульовувати умови праці в рамках колективних договорів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення