Курсова робота «Підготовка зовнішньоекономічного контракту з експорту цементу», 2009 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 25.04.2010 22:36 · від Juli4ka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку цементу 5 1.1. Аналіз світового ринку цементу 5 1.2. Провідні країни – виробники цементу. 7 1.3. Провідні фірми – виробники цементу 10 1.4. Аналіз українського ринку цементу 12 РОЗДІЛ 2. Правове обґрунтування можливостей здійснення зовнішньо економічної угоди з імпорту цементу 15 РОЗДІЛ 3. Розробка контракту на імпорт цементу 23 РОЗДІЛ 4. Оцінка ефективності запропонованого проекту 38 Висновки 41 Список використаних джерел 43 Додатки 45

Висновок

В цілому, якщо розглядати світову цементну промисловість (160 країн) в експлуатації знаходяться близько 1470 підприємств, які виробляють близько 1,3 млрд. т цементу. Виробництво цементу і його динаміка дуже розрізняються в різних країнах. На сьогоднішній день найбільшими виробниками та експортерами цементу є Китай, Індія та США. Найбільшими компаніями, які виробляють цемент, є: Lafarge, Holcim та СЕМЕХ. Однак навіть на їх діяльності позначилась криза. В 2008 р. оберти виробництва цементу набагато знизились, зумів утримати свою позицію лише Китай. Негативна тенденція призвела до падіння пропозиції і з метою покращення ситуації на внутрішніх ринках органи управління різних країн почали вживати радикальних мір. Росія ввела мито на ввезення цементу з-за кордону, в Індії було повністю блоковано експорт, а в Єгипті піднята ставка ввізного мита.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали