Курсова робота «Роль інформаційних технологій в управлінні компанією», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 25.04.2010 16:34 · від S.@.M · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність інформаційних технологій та їх місце в управлінні компанією. 1.1. Практика висуває нові вимоги 1.2. Взаємовідносини у сфері ІТ 1.3. Функціональні зміни в сфері використання ІТ 2. Механізм вибору впровадження ІТ в менеджменті 3. Характеристика сучасних ІТ в менеджменті 3.1. Класифікація інформаційних технологій і систем 3.2. Види інформаційних систем в організації 4. Дослідження практики впровадження ІТ в менеджменті підприємства 4.1. Опис потенційних споживачів ІТ-рішень 4.2. Аналіз причин низької ефективності змін 5. Напрями удосконалення системи менеджменту за умов впровадження сучасних ІТ на підприємствах України Висновки і пропозиції Список використаної літератури Додатки

Висновок

Не дивлячись на порівняльну молодість галузі як такої, це вже цілком сформований ринок с брендами-лідерами та провідними продуктами.

На даний момент існує достатньо широкий спектр продукції, що може задовольнити найрізноманітніші потреби, як невеликих компаній, так і великих корпорацій. Ці програмні продукти в повній мірі охоплюють всі аспекти діяльності підприємств, від логістики, маркетингу, виробництва, збуту, до бухгалтерського обліку та управління персоналом.

Для розв’язання певних проблем, що виникають в організації при переході до нової інформаційної системи управління або введення її в експлуатацію, вже розроблена методика подолання, що дозволяє порівняно легко здійснювати впровадження ІТ.

Інформаційні системи забезпечують певні переваги перед конкурентами автоматизуючи операції всередині системи та покращуючи якість чи поставку кінцевого продукту організації. Переваги всередині самої фірми проявляються в підтримці операційного контролю, організації управлінського контролю і в стратегічному плануванні. Також інформаційні системи покращують якість продукту, розширюючи його документальну базу і сервіс. Використовуючи глобальну комп'ютерну мережу Інтернет, керівники здатні одержувати і обмінюватися оперативною інформацією, а також проводити різного роду дослідження.

Таким чином, використання технологій, які входять у поняття інформаційна система – запорука успішної діяльності на ринку.

Використання інформаційної технології відноситься до найбільш суперечливим внутрішньофірмових проблем. Керівництво підприємств часто відмовляється їх вирішувати, тому що не відчуває себе достатньо компетентним. Рішення зазвичай покладаються на керівників інформаційних служб або спеціалізовані зовнішні організації.

Фахівці в силу обмеженості своєї сфери діяльності часто позбавлені можливості мати повну ясність щодо всього процесу виробництва товарів і послуг. Звідси виникають нереалістичні вимоги до інформаційних технологій. Фахівці повинні вдосконалювати свої знання про виробничому процесі, уяснить при цьому роль інформаційних технологій в ньому.

Коментар модератора

35 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?