Реферат «Склад місцевих фінансів», 2006 рік

З предмету Фінанси · додано 25.04.2010 16:04 · від Ватрушка · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 І.склад місцевих фінансів 4 1.1. Склад місцевих бюджетів 8 1.2. Фінанси підприємств та установ комунальної форми власності як складові місцевих фінансів 10 Висновки 14

Висновок

Місцеві фінанси як сукупність грошових потоків, що пронизують реальний сектор регіональної економіки, в Україні перебувають на стадії становлення. Різностуненева розвиненість складових місцевих фінансів місцевих бюджетів, фінансів комунальних підприємств, місцевих позабюджетних фондів і місцевих запозичень - залишає широкий простір для подальшого розвитку окремих сфер та удосконалення існуючих. Серед складових місцевих фінансів стабільним розвитком нині характеризуються місцеві бюджети, незважаючи на невирішеність окремих проблем. Менш розвиненими і за питомою вагою, і за функціональними характеристиками залишаються ланки місцевих запозичень, кошти суб'єктів господарювання та місцевих позабюджетних фондів [6].

Розвиток усіх складових відбувається під дією ендогенних чинників, зокрема розвитку реального сектора, ринкової інфраструктури. Однак система місцевих фінансів мас набути стійкого стану, її елементи мають стати взаємопов'язаними і взаємообумовленими. Цього не уникнути без активізацїї дїї екзогенних чинників розвитку, серед яких значна роль відводиться регулюванню процесів, що складаються у сфері місцевих фінансів. Таке регулювання має відбуватися і на рівні держави, і на рівні місцевих органів влади, і на рівні громадського сектору. На рівні держави - це розбудова законодавчої бази по регламентації дій суб'єктів місцевих фінансів. На рівні місцевих органів це діяльність у рамках законодавства. Однак розв'язання проблеми розвитку усіх складових місцевих фінансів з метою надання їм можливості виконання покладених (рушеній залежить як від політичних та економічних, так і значною мірою від суспільних чинників розвитку. Громадяни мають усвідомлювати значимість своєї діяльності і бачити її результати. Тобто, у свідомість мешканців кожної територіальної одиниці має прийти розуміння того, що саме від роботи на місцях залежить добробут кожного громадянина і стабільний розвиток виробничого, соціального та фінансового комплексу територіальної одиниць [2].

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали