Курсова робота «Персонал організації на матеріалах (ВАТ ”Термопластавтомат”)», 2007 рік

З предмету Економіка · додано 25.04.2010 15:36 · від dragon48 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1.Теоретичні основи аналізу чисельності і складу персоналу підприємства 5 1.1. Сутність персоналу та його роль в господарській діяльності підприємства 5 1.2. Структура персоналу підприємства 13 1.3. Методика аналізу чисельності та складу персоналу підприємства 20 1.4. Показники ефективності використання персоналу організацій 33 Розділ 2. Напрями удосконалення формування кількісного та якісного складу персоналу підприємства 40 2.1. Формування чисельності персоналу залежно від прогнозованих обсягів виробництва продукції 40 2.2. Удосконалення структури персоналу 43 Розділ 3. Аналіз персоналу ВАТ ”Термопластавтомат” та шляхи підвищення ефективності його використання 45 3.1. Загальна характеристика підприємства ВАТ ”Термопластавтомат” 45 3.2. Аналіз персоналу організацій 50 3.3. Пропозиції щодо ефективності використання персоналу та напрямків формування його кількісного та якісного складу.54 Висновки 57 Список використаної літератури 60 Додатки

Висновок

Після написання роботи можна зробити висновок, що ефективна діяльність підприємства залежить не тільки від достатнього майнового потенціалу, але і від компетенції персоналу та від його внутрішньої організації. Підприємству необхідно постійно контролювати персонал і не лише з професійної точки зору, а й соціальної сторони також.

У роботі ми розглянули персонал підприємства, поняття персоналу підприємства, його класифікацію: в залежності від сфери зайнятості, за характером виконуваних функцій, в залежності від характеру виконуваних робіт; структуру: професійну, кваліфікаційну, вікову, соціальну; та чинники які впливають на зміну професійно-кваліфікаційного складу та структуру персоналу. На прикладі ВАТ «Термопластавтомат» було проаналізовано динаміку чисельності персоналу підприємства, його склад.

(далі в роботі)

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення