Курсова робота «Споживчий вибір та його вплив на поведінку споживача на ринку», 2007 рік

З предмету Мікроекономіка · додано 24.04.2010 15:25 · від dragon48 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теорії споживчого вибору. 1.1. Пріоритети і вибір споживача. Корисність товару та її властивості 5 1.2. Крива байдужості 9 1.3. Бюджетне обмеження. Функції «дохід – споживання», «ціна – споживання 13 Розділ 2. Культура споживання та типи економічної поведінки споживача. 2.1. Типи економічної поведінки споживача 19 2.2. Основні фактори формування культури споживання 25 Розділ 3. Можливості здійснення процесу споживання. 3.1. Проблема споживчих можливостей 32 3.2. Моделі розгляду процесу споживання 36 3.3. Споживання та життєва стратегія споживача 38 Висновок Список використаної літератури 44

Висновок

Значно глибше пояснення поведінки споживача на ринку та досягнення ним максимальної загальної корисності ґрунтується на аналізі кривої байдужості та бюджетної прямої. Цей аналіз використовує більшою мірою порядкові, ніж кількісні показники, а відтак виграє у порівнянні з теорією граничної корисності.

Теорія корисності передбачає, що ціна, яку готовий заплатити покупець на ринку за товар, є категорією суб'єктивною. Корисність – це спроможність товару задовольняти потреби, бажання, смаки і вподобання споживача.

Для кожного рівня загальної корисності існує своя окрема крива байдужості, яка показує такі комбінації товарів, до яких покупець є індиферентним, невизначеним.

Криві байдужості дозволяють виявити перевага споживача, але не враховують такі фактори впливу на процес споживання, як ціни товарів та доход споживачів. Для того щоб визначити, який саме набір товарів чи послуг обере для споживання та придбає споживач, потрібна додаткова інформація, яка пов'язана з бюджетним обмеженням.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали