Курсова робота «Структурне программування», 2009 рік

З предмету Комп'ютери · додано 24.04.2010 12:47 · від Саша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Загальна частина 1.1. Постановка задачі 1.2. Характеристика ПК і ОС 1.3. Опис мови програмування 2. Спеціальна частина 2.1. Розробка алгоритму та його опис 2.2. Створення та тестування програми 2.3. Інструкція програміста 2.4. Інструкція оператора Висновок Список використаной літератури Додаток А – код програми

Висновок

Для здійснення доступу до файлів чи створення файлів на мові С++, програма, що працює з файлами повинна бути відкомпільована, а це у свою чергу призводить до витрат часу. Коли вся потрібна інформація записаеа до файлу, файл – закривається, а система вираховує його розмір і зберігає в структурі директорій. При переіменуванні перевіряється чи існує файл, який потрібно перейменувати, якщо такий файл не існує, то на екран виведеться повідомлення “No such file or directory”.До файлу може мати доступ лише одна програма, тільки після закриття файлу до нього матимуть доступ інші програми.

Дана програма може працювати в операційній системі DOS і Windows. За допомогою цієї програми можна створити, переіменувати, скопіювати чи видалити файл, але одним з мінусів цієї програми є те, що за допомогою неї не можна створювати файл із ім’ям не вказаним у програмному коді, тобто вона працюї лише з іменами файлів. Ця програма займатеме більше місце на диску, ніж програма написана на мові низького рівня, та матиме меншу швидкодію.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали