Курсова робота «Офіс-менеджер», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 24.04.2010 10:03 · від Юля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ 1. Офіс-менеджер – нове явище на сучасному ринку праці 7 1.1. Зміст і характер роботи офіс-менеджера 7 1.2. Професійні вимоги до сучасного офіс-менеджера 11 Розділ 2. Організація роботи офіс-менеджера 17 2.1. Функції офіс-менеджера в процесі організації його праці 17 2.2. Планування офіс-менеджером свого робочого дня та місця 21 Висновок 28 Список використаних джерел 31

Висновок

Отже, офіс-менеджер – це людина, яка спрямовує роботу інших і несе персональну відповідальність за її результати. Досвідчений офіс-менеджер вносить порядок і послідовність у роботу, що виконується. Свою взаємодію з підлеглими він будує більше на фактах і в межах встановлених цілей. Він надихає людей, вселяє ентузіазм у співробітників, передаючи їм своє бачення майбутнього і допомагаючи їм адаптуватись до нового.

Офіс-менеджери схильні розробляти свої дії в деталях і в часі, планувати залучення і використання необхідних ресурсів для того, щоб підтримувати організаційну ефективність. Вони надають перевагу порядку у взаємодії із підлеглими, будують свої стосунки з ними відповідно до ролей, які підлеглі грають у запрограмованому ланцюжку подій або у формальному процесі прийняття і реалізації рішень. Це відбувається тому, що офіс-менеджери бачать себе певною частиною організації чи членами особливого соціального інституту.

Офіс-менеджери забезпечують досягнення цілей підлеглими, контролюючи їхню поведінку і реагуючи на кожне відхилення від плану. Використовуючи свій професіоналізм, різні здібності та вміння, вони концентрують свої зусилля у області прийняття рішень. Вони намагаються звузити набір шляхів вирішення проблеми.

Також я б хотіла зупинитися на тих моментах, що визначають ефективність організації праці офіс-менеджера.

Ряд із них залежить від нього самого і пов'язаний або з умінням керуючого організувати свою діяльність і діяльність підлеглих, або з його відношенням до них. Так, позитивно впливає на ефективність діяльності уміння її планувати, правильно визначати порядок важливості і терміновості справ, послідовність виконання операцій, кількість прийнятих рішень. На ефективність роботи офіс-менеджера впливає уміння використовувати можливості підлеглих, знання їх, віра в співробітників, здібність відверто з ними розмовляти, постановка завдань замість безпосереднього керівництва.

Негативно впливає на результативність роботи офіс-менеджера відсутність поваги колег під час обговорення і вирішення найважливіших питань, присвоєння собі результатів роботи колектива, упереджене відношення до співробітників.

Проте в деяких випадках ефективність роботи офіс-менеджера залежить від підлеглих. Наприклад якщо вони погано проробили питання або бояться самі приймати рішення, то часто бігають за консультацією до нього, відволікаючи його від інших більш важливих справ. Те ж буває, якщо підлеглі не знають точно свого завдання і покладають на себе роботу, із якою не можуть справитися, і офіс-менеджер змушений їм допомагати, щоб не "завалити" діло. Багато в чому це відбувається, до речі, від невміння планувати. Складності для офіс-менеджера виникають і в тому випадку, коли підлеглий не вміє з ним розмовляти, по суті пояснити свої проблеми і бажання, але постійно очікує вказівок і інструкцій.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?