Реферат «Лука Пачолі - "батько сучасного обліку"», 2009 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 23.04.2010 21:01 · від Наталія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Біографія "батька сучасного обліку" 2. Внесок Пачолі в бухоблік, та розвиток науки після нього Висновок Список літератури 

Висновок

Розвиток бухгалтерії як науки, що зародилась в Італії та розвивалася Пачолі, почала розповсюджуватись на північ Европи, спочатку до Франції і Німеччини, потім до Англії і Скандинавії, потім на захід до Іспанії і, нарешті, через Атлантичний океан до Америки, а на схід вона прийшла через Польщу до Росії, а потім до Китаю і до Японії. По суті, весь світ, хоча і з різним акцентом заговорив на єдиній мові дебету і кредиту.

Бухгалтерський облік завдяки Пачолі розглядався як самостійний метод, заснований на застосуванні подвійного запису, що давав можливість відображати господарські процеси як на окремих підприємствах, так і що виходять за їх рамки.

Розвиток бухгалтерських ідей, супроводжувався забуттям їх витоків. У XVIII — першій половині XIX ст. вже мало хто з бухгалтерів знав ім'я Пачолі і ніхто не читав «Трактат про рахунки і записи».

Велич Пачолі полягає в тому, що його ідеї продовжували жити незалежно від того чи памятали його роботу, що поклала початок сучасній бугалтерії, головне, що ці ідеї стали «народною піснею», яку «співав» весь світ, забувши про її автора.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?