Курсова робота «Товарознавчий аналіз мінеральної вати», 2008 рік

З предмету Товарознавство · додано 23.04.2010 12:02 · від polika · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Частина і 1. Загальна технологія виробництва продукту 2. Основні товарознавчі характеристики товару 3. Споживча вартість товару, її характеристики 4. Торгова класифікація товару 5. Характеристики товарного асортименту Частина іі 1. Аналіз номенклатури показників якості товару 2. Кліматичні режими зберігання товару 3. Упаковка товару 4. Маркування та інформаційне забезпечення Висновки Література

Висновок

В даній роботі було проаналізовано товарознавчі аспекти одного з видів теплоізоляційних матеріалів – мінеральної вати. Наведено загальну технологію виробництва, описано основні стадії та етапи технологічного циклу виробництва, їх вплив на формування та збереження кількісних та якісних характеристик мінеральної вати.

Описано асортиментну, якісну, кількісну та вартісну характеристики мінеральної вати, проаналізовано характер взаємозв’язку між вартістю та іншими характеристиками.

Охарактеризована споживча вартість, торгова класифікація, товарний асортимент мінеральної вати.

Проаналізовано показники якості, умови транспортування та зберігання тротуарної плитки, вимоги до пакування та маркування мінеральної вати.

Коментар модератора

24 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?