Курсова робота «Облік нематеріальних активів», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 22.04.2010 16:14 · від Iri$k@ · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ I. 6 1.Економічна характеристика кондитерської фабрики «Житомирські ласощі» 6 Розділ II. 9 1. Характеристика П(С)БО та нормативних документів з обліку нематеріальних активів 9 2. Документування та первинний облік нематеріальних активів 10 3. Нетипові ситуації по обліку нематеріальних активів 19 Розділ III. 21 1. Журнал господарських операцій ЗАТ „Житомирські ласощі” 21 2. Первинні документи 25 3. Оборотно – сальдова відомість за березень по ЗАТ „Житомирські ласощі” 30 4. Бухгалтерська звітність за березень по ЗАТ „Житомирські ласощі” 31 Висновок 38 Список використаної літератури 40

Висновок

З розвитком сучасної економіки та появою великої кількості фірм, підприємств та організацій, що здійснюють фінансово-господарську діяльність з метою отримання прибутку, зростає і потреба у кваліфікованих спеціалістах.

Ринкові умови вимагають більш ретельної підготовки, знань та навичок. Це стосується і бухгалтера, оскільки він безпосередньо пов’язаний з економічною діяльністю підприємства.

Розрахункові та облікові операції на підприємстві досить складна ділянка роботи, для ведення якої необхідні кваліфіковані спеціалісти, що обирають шлях подальшого розвитку підприємства, забезпечують його стабільність та безпеку діяльності.

Зважаючи на вищевказане, ми впевнюємося в необхідності в спеціалістів знань не лише з обліку, але й з фінансів, економіки, права тощо.

В моїй курсовій роботі було розглянуто теоретичні основи обліку операцій з нематеріальними активами, здійснено огляд літературних джерел та нормативних актів щодо обліку нематеріальних активів, розглянуто економічну характеристику та технологію виробництва ЗАТ „Житомирські ласощі”, досліджено методологію обліку нематеріальних активів на підприємстві, здійснено економічний аналіз фінансово-господарської діяльності ЗАТ „Житомирські ласощі”.

Також розкрито основні теоретичні аспекти обліку нематеріальних активів. Розкриття економічної сутності та трактування поняття нематеріальних активів здійснювалося за допомогою різних літературних джерел.

При дослідженні мною було використано літературні джерела різних авторів, вивчено різне трактування поняття нематеріальних активів.

В результаті проведеної роботи можна зробити висновок, що визначення досліджуваного питання сутності та трактування нематеріальних активів в різних літературних джерелах майже однакове.

Методологічні засади формування в бухгалтерському обліку інформації про нематеріальні активи визначає Положення (стандарт) 8 “Нематеріальні активи”.

Отже, узагальнюючи дані, я роблю висновок, що нематеріальні активи – це немонетарні активи, які не мають матеріальної форми, можуть бути ідентифіковані та утримуються підприємством з метою використання більше одного року для виробництва, торгівлі, в адміністративних цілях чи надання в оренду іншим особам.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення