Курсова робота «Статистика основного капіталу», 2008 рік

З предмету Статистика · додано 22.04.2010 13:24 · від Ира · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Статистика основного капіталу 4 1.1. Завдання статистики основного капіталу 4 1.2. Оцінювання складу та технічного стану основного капіталу 5 1.3. Аналіз руху основних фондів 13 1.4. Показники відтворення та використання основного капіталу 14 1.5. Показники ефективності введення в дію об’єктів основного капіталу та технологічних процесів 17 1.6. Показники використання обладнання і виробничих потужностей 18 2. Виконання практичної частини 20 2.1. Проведення комбінаційного розподілу 21 2.2. Розрахунок середньої заробітної плати по стажу по всім групам 23 2.3. Розрахунок абсолютних і відносних показників заробітної плати по цеху №1 і цеху №2 24 2.4. Визначення помилки вибірки 29 2.5.1. Визначення форми зв’язку 31 2.5.2. Обчислення параметрів рівняння регресії 32 2.5.3. Визначення ступеня тісноти зв’язку між признаками, які розглядалися 35 Висновки 38 Список використаної літератури 39

Висновок

Перехід до ринкової економіки потребує від підприємства підвищення ефективності виробництва, конкурентноздатності продукції і послуг на основі впровадження досягнень науково-технічного прогресу, ефективних форм господарювання і управління виробництвом, активізації підприємництва і т.п. Важлива роль у реалізації цієї задачі приділяється аналізу господарської діяльності підприємств. З його допомогою виробляються стратегія і тактика розвитку підприємства, обгрунтовуються плани й управлінські рішення, здійснюється контроль за їхнім виконанням, виявляються резерви підвищення ефективності виробництва, оцінюються результати діяльності підприємства, його підрозділів і робітників.

Отже, в теоретичній частині даної курсової роботи була розглянута тема «Облік основного капіталу». З вище вказаного видно, що основні фонди є одним з головних технічних ресурсів господарської діяльності підприємства. Використання їх вимагає аналізу за їх наявністю та збереженням з моменту придбання до моменту вибуття. В цей період необхідно вимірювати розмір вартості втраченої основними фондами, які повинні включатися до витрат на виробництво. В роботі було висвітлено показники, за допомогою яких вимірюють наявність, нагромадження та використання основного капіталу.

В практичній частині курсової роботи було проаналізовано діяльність заводу за допомогою наступних показників: визначення середньої заробітної плати, абсолютних і відносних показників варіації заробітної плати, помилки вибірки середньої заробітної плати, ступеня тісноти між признаками, форми зв’язку між виробничим стажем і заробітною платою.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?