Курсова робота «Використання нетрадиційних джерел енергії в Україні: проблеми та перспективи», 2010 рік

З предмету РПС · додано 21.04.2010 16:28 · від alessandro.kiss · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Глава 1. Передумови використання нетрадиційних джерел енергії в Україні 5 1.1. Екологічний аспект 1.2. Економічний аспект Глава 2. Становлення альтернативної енергетики: дослідження потенціалу та його засвоєння 11 2.1. Потенціал використання нетрадиційних джерел енергії в Україні 2.2. Становлення альтернативної енергетики як складової господарського комплексу держави Глава 3. Сучасний аналіз промислових потужностей нетрадиційної енергетики 17 3.1. Станом на сьогодні 3.2. Проблеми Глава 4. Використання НДЕ – шлях до майбутнього 21 Висновки 25 Список використаної літератури 26

Висновок

Використання нетрадиційних джерел енергії в Україні є досить перспективним, що підтверджують чисельні дослідження, як західних, так і вітчизняних науковців.

Незважаючи на існуючі економічні складнощі, Україна в даний за рівнем освоєння ВДЕ вийшла на перше місце серед країн СНД, а по деяким показникам впевнено тримаються у числі світових лідерів. Після закінчення реалізації перспективних закордонних проектів можна очікувати стрімкого ривка уперед по виробництву вітряної енергії.

Без сумнівів, реалізація гідропотенціали малих річок України шляхом засвоєння енергії. Що вони можуть виробляти суттєво підвищить рівень енергозабезпечення галузей економіки, зменшить об’єми необхідного імпорту органічних видів палива, покращить екологічну ситуацію в країні.

Розвиток сучасних технологій прискорюється і тому у геліоенергетики є всі шанси завоювати роздрібний ринок та перейти до масового будівництва сонячних електростанцій.

Заохочення у виконанні державних програм щодо дегазації шахт та утилізації метану можуть призвести до значного поширення цієї практики від поодиноких випадків до повсякденної реальності.

Зосередження на вивченні геотермальної активності сьогодні дасть змогу у майбутньому повною мірою ввімкнутися у засвоєння подібних ресурсів.

Біоенергетика об’єднує у собі дедалі більше сторін використання природного потенціалу і згодом має всі шанси вийти на першій план серед НПДЕ. Біопаливо, біогаз, біомаса – виробництво цього рік від року стає більш рентабельним та більш доступним.

Основні проблеми, характерні для НВДЕ: відсутність серйозного фінансування з боку держави, відсутність інтересу у приватних інвесторів (окрім вітряної енергетики), висока ціна на потрібне обладнання, необґрунтовані податки. Ковтком свіжого повітря може стати перед усім реалізація «зеленого тарифу».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?