Курсова робота «Загальна характеристика договору оренди», 2007 рік

З предмету Право · додано 21.04.2010 11:21 · від Андрій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ.3 2. Розділ І. Еволюція позики.5 3. Розділ ІІ. Цивільно-правова характеристика договору позики.10 4. Розділ ІІІ. Іноземне інвестування в позиковій формі: його правова природа.8 5. Висновки 25 6. Список використаної літератури 27

Висновок

Зробивши комплексне дослідження теми курсової роботи автор дійшов таких висновків:

По-перше, договір позики є безоплатним, двостороннім і реальним, вважається укладеним з моменту передачі грошей або речі.

По-друге, зміст договору позики становлять його права та обов’язки. Основним обов’язком позичальника є повернення позикодавцеві позики у строк та в порядку встановленому договором.

По-третє, виконання за договором позики полягає головним чином в задоволенні, тобто, у відшкодуванні боржником кредитору, на вказаних в договорі умовах, майна такої ж якості і кількості, яке було отримано в борг.

По-п׳яте, істотною умовою договору позики вважається лише сума позики, оскільки законом не передбачається обов’язковість встановлення конкретного терміну повернення позики, що також не заперечується юридичною наукою. У зв'язку з цим не обов'язковим є встановлення строку повернення позики.

По-шосте, у випадку порушення договору позики позичальником останній зобов'язаний сплатити позикодавцю проценти за користування чужими коштами, розмір яких встановлюється нормативними актами, а також проценти, розмір яких визначається обліковою ставкою банківського процента, яка існує у місці проживання позикодавця, а якщо позикодавцем є юридична особа, - у місці його знаходження, на день сплати позичальником суми боргу або його відповідної частини, якщо інше не передбачено договором позики або законом.

По-сьоме, позика є грошовим зобов'язанням і припиняється виконанням, тобто сплатою зобов'язаною особою суми заборгованості за договором позики.

По-восьме, сьогодні спостерігається тенденція більш активної участі суб’єктів міжнародного права в комерційних відносинах. Ґрунтуючись на принципах міжнародного публічного права, вони укладають, зокрема, кредитні угоди, угоди про позики та угоди про надання міжнародно-технічної допомоги.

По-дев׳яте, міжнародне публічне право можна визначити як право декларації. Воно не регулює комерційного обігу, а лише надає гарантії для здійснення ефективного і плідного міждержавного економічного співробітництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення