Курсова робота «Динамічні структури», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 20.04.2010 20:30 · від ovnix · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Динамічні структури 5 1.1. Загальні відомості 5 1.2. Односпрямовані списки та операції над ними 5 1.3. Двоспрямовані списки та операції над ними 8 2. Опис процесу розробки програми 11 2.1. Розробка процесу розв’язання поставленого завдання 11 2.2. Розробка алгоритму та тексту програми 12 2.2.1. Основна частина програми 12 2.2.2. Процедура створення нових елементів списку 14 2.2.3. Процедура виведення списку на екран 14 2.2.4. Процедура видалення останнього елементу списку 15 2.2.5. Процедура зміни елементу в списку 15 2.2.6. Процедура пошуку елементу в списку 15 3. Опис програми 16 Висновки 18 Список літератури 19 Додаток 1 „Текст програми” Додаток 2 „Результат роботи програми”

Висновок

Виконуючи дану курсову роботу, я визначив для себе деякі переваги і недоліки динамічних структур даних. Динамічні структури даних можуть забезпечувати раціональніше використання пам'яті, змінюючи свої розміри в процесі виконання програми. Операції вставки і видалення у відсортованих масивах можуть бути тривалими за часом, оскільки всі елементи, наступні за тим, що вставляється або видаляється, повинні бути відповідним чином зрушені — на відміну від зв'язних списків, в яких досить переприсвоїти відповідні вказівники. Але елементи масиву зберігаються в пам'яті безперервно (по сусідству один з одним). Це надає можливість миттєвого доступу до будь-якого елементу масиву, оскільки адреса будь-якого елементу може бути обчислена безпосередньо шляхом визначення його позиції по відношенню до початку масиву. Зв'язні списки не передбачають миттєвого доступу до своїх елементів. Також пам'ятаєте, що вказівники займають деяке місце в пам'яті, і що динамічний розподіл приводить до нераціонального використання пам'яті при зверненнях до функцій. Та загалом використання динамічних списків спрощує роботу зі списками з невідомою кількістю елементів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?