Курсова робота «Вклад української цивільної авіації у розгром фашистської Німеччини», 2006 рік

З предмету Історія · додано 19.04.2010 23:47 · від Анастасия Йож · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Цивільна авіація в Україні на початку війни 3. Київська особлива авіагрупа ЦПФ 4. Польоти до партизан 5. Київський авіаційний інститут ЦПФ у роки Другої світової війни 6. Тил цивільного повітряного флоту 7. Висновок. Підсумки участі ЦПФ України у Великій Вітчизняній війні

Висновок

Підсумки участі ЦПФ України у Великій Вітчизняній війні

Під час Великої Вітчизняної війни цивільна авіація мала нальот 4,5млн. годин, перевезла більше 2млн. 300 тисяч пасажирів і біля 300 тисяч тонн пошти, військових, стратегічних та інших вантажів.

Батьківщина високо оцінила героїчний ратний труд особового складу ЦПФ. Майже 500 воїнів-авіапрацівників України були нагороджені бойовими орденами і медалями, 72 мали по 5-6 і більше нагород. Крім того, за участь в обороні міст-героїв Москви, Сталінграда, Одеси, Севастополя, а також Кавказу було нагороджено 257 чоловік.

За мужність і героїзм, проявлені в повітряних боях з німецько-фа-шистськими загарбниками, високе звання Героїв Радянського Союзу при-своєно в числі інших авіаторів ЦПФ вихованцям колективу авіапрацівників України Олександру Баленко, Борису Лунцу, Надії Федутенко, Миколі Шатаєву, Федору Шатрову. Війна обпалила долі багатьох авіаторів ЦПФ. На фронтах загинуло 579 "пілотів і 487 членів льотних екіпажів і інших категорій авіаспеціалістів. Найбільше число бойових втрат прийшлося на польоти у глибокий тил противника і до партизан. Фронтові частини ЦПФ втратили від атак винищувачів противника і його зенітної артилерії 1074 літаки. 475 літаків було втрачено в аваріях і катастрофах.

Говорячи в цілому про період війни, можна зробити висновок, що осо-бовий склад Аерофлоту, в тому числі Українського управління цивільної авіації, зробив гідний внесок у перемогу радянського народу і його зброй-них сил над гітлерівської Німеччиною.

По всій нашій державі стоять тисячі і тисячі пам'ятників, присвячених авіаторам і частинам ЦПФ, що прославили себе під час Вітчизняної війни.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?