Курсова робота «Фінансова сисетма КНР», 2009 рік

З предмету Фінанси · додано 19.04.2010 00:10 · від pr0filer · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ; Загальна характеристика національної економічної моделі; Бюджетна система; Податкова система; Банківська система; Фінанси суб’єктів господарювання; Фінанси домогосподарств; Фондовий ринок; Вплив фінансової сучасної фінансової системи на окремі елементи національної фінансовоїсистеми; Заходи уряду (вплив на окремі елементи національної фінансової системи та економіку в цілому) та представників приватного сектору економіки щодо мінімізації наслідків кризи та відновлення соціально-економічного зростання; Результативність заходів уряду та прогнозна оцінка тенденцій розвитку національної фінансової системи. Висновки; Додатки; Перелік джерел.

Висновок

Розглянувши цю роботу можна зробити певні висновки стосовно фінансової системи Китаю та стосовно того, як вплинула на неї світова фінансова криза.

По-перше: бюджетна система Китаю є унікальною, адже незважаючи на те, що вона має 5 ланок, її все ж таки можна та напевно потрібно називату двохступінчатою, адже її ланки поєднуються у одну – бюджети міст.

По-друге : податкова система не є обтяжливою ані для підприємств, ані для фізичних осіб, дозволяючи розвиватися в повній мірі використовуючи перерозподіленні доходи; також вона є дуже сприятливою для міжнародного бізнесу, пропонуючи їм велику кількість пільг, які присутні у вільних економічних зонах.

По-третє: банківська система Китаю є однією з найдосконаліших у світі, що дозволило їй уникнити тих потрясінь, яких зазнали більшість країн світу.

По-четверте: державний сектор економіки Китаю й досі займає перше місце по виробленню ВВП, що пояснюється тим, що у власності держави знаходяться воєнні, наукомісткі та важко промислові підприємства.

По-пяте : фондовий ринок Китаю розвивається швидкими темпами, це проявляється у тому, що останніми роками в Китаю відкривається все більша кількість бірж, та в тому, що до китаю залучається величезний обсяг інвестицій з майже усіх розвинутих країн світу.

По-шосте: великою проблемою Китаю досі залишається медичне страхування, адже їм охоплені лише близько 70% населення.

Що стосується кризи, то Китаю вона достигла лише в кінці 2008 початку 2009 року. Пік кризи припав на 2009 рік. Більш за все криза вплинула на експорт країни призвівши до його скорочення на 14% порівняно з минулими роком. Банківський сектор майже не постраждав. Напевно в промисловості більш за все постраждали металургійні підприємства, і це при тому, що Китай є найбільшим металургійним експортером в світі. Проте можна все ж таки сказати, що Криза вплинула на Китайську економіку значно менше ніж на розвинуті країни, адже на відміну від них в КНР продовжувало зростати ВВП, хоча й меншими темпами в минулі роки. Можна сказати, що вирішальним факторм того, що Китай менше постраждав ніж інші країни, є міцна банківська система Китаю, адже завдяки цьому Китай вкладав мільярди доларів не в підримку банків, як це робили США та країни ЄС, а у різні проекти покликані на поліпшення інфраструктури китаю( будування доріг, транспорту ті ін.), у різні наукомісткі галузі. Тобто левова частка антикризового фонду пішла на ті проблеми які стояли перед Китаєм ще до виникнення кризи. Завдяки цьому Китай значно поліпшив свої рейтингові позиції у сфері трансорту та научного прогресу. Отже можна зробити останній та напевно найважливіший висновок: Китай вийшов із кризи сильнішим ніж був, що дозволить в майбутньому виходити на перші місця по найголовнішим показникам економіки.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу, статистична інформації 2009 рік

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення