Реферат «Сучасні особливості та перспективи розвитку зовнішньої торгівлі в Болгарії», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 18.04.2010 20:20 · від Александра · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Національний економічний потенціал Болгарії 2. Оцінка ефективності розвитку зовнішньої торгівлі Болгарії у динаміці за 2006 – 2008 рр. 3. Співробітництво між Україною та Болгарією Висновки. Використані джерела

Висновок

Судячи з перероблених мною даних щодо динаміки розвитку і товарної та регіональної структури зовнішньої торгівлі Болгарії, можна зробити висновок, що країна інтенсивно розширює масштаби торгівлі. Причиною цього, я вважаю, є доступ до ринків, що відкрився завдяки вступу країни до Євросоюзу. Але все ще імпорт країни значно перевищує експорт, тобто сальдо балансу є від’ємним. Також слід відмітити,що частка імпорту складає майже половину ВВП, що свідчить про те, що рівень залежності країни від імпорту є дуже вискоим. Експортна квота складає близько третини ВВП, що свідчить про достатній рівень інтенсивності зовнішньої торгівлв країни і про відкритість економіки Болгарії.

Україна знаходиться в списку головних торговельних партнерів Республіки Болгарія, Болгарія також входить до першої десятки країн-пріоритетних торговельних партнерів України. За підсумками 2008 року зовнішньоторговельний товарообіг між Україною та Республікою Болгарія склав $1500 мільйона. В нинішньому році спостерігається зростання обсягів товарообігу між двома країнами, проте, ці обсяги не відображають потенційних можливостей економік обох країн.

Україна з болгарією має відродити той рівень співробітництва, який історично витримувався впродовж багатьох років. Можливості для цього є. Вони реалізовуватимуться через проекти, щодо яких досягнуто принципових домовленостей. Це - нарощування товарообігу, будівництво спільних підприємств, відкриття транспортних коридорів. Болгарська сторона висловила повну підтримку курсу України щодо входження в ЄС.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали