Курсова робота «Правова свідомість», 2008 рік

З предмету Право · додано 18.04.2010 18:07 · від Grace · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 1. Поняття права 2. Поняття правосвідомості. 3. Елементи і структура правосвідомості 4. Види правосвідомості 5. Функції правосвідомості 6. Взаємодія правосвідомості та права 7. Роль правосвідомості в суспільстві. Правове виховання Висновки Список використаної літератури

Висновок

Досліджуючи феномен правової свідомості, ми розуміємо, що це складне, багатогранне явище суспільної свідомості у всіх своїх аспектах являє собою одночасно продукт, відображення та поштовх до сприйняття існуючої правової дійсності суспільством, групою чи окремою особою.

Структурні елементи та види правової свідомості показують нам тісний взаємозв’язок її з іншими видами суспільної свідомості та широке поширення правосвідомості у різних групах поглядів людей, спричинене глибокою вкоріненістю у морально-етичні загальносоціальні цінності.

Взаємне доповнення теоретичної нематеріальної правосвідомості та її породжень, права та правозастосування, дає нам можливість осягнути першооснвовну роль принципів справедливості та моралі, на яких базується правосвідомість. Керівний імпульс правосвідомості у поділі людської поведінки на правомірну та неправомірну породжує конкретну роль її для всього людства.

Правова свідомість слугує одним з найважливіших чинників збереження, культивування та вдосконалення принципів моралі та духовності. У наш час дослідження правосвідомості допомагає у конкретних логічних концепціях наглядно зобразити вирішальну роль прагнення людського духу до пізнання суті моралі та осягнення її базису в самому понятті загальновизнаних норм.

Коментар модератора

Робота не містить посилань на літературу

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?