Курсова робота «Основні теорії прибутку», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 22.12.2006 08:13 · від Galagen · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сутність прибутку як економічної категорії 2. Альтернативні теорії прибутку 2.1. Прибуток у працях меркантилістів та класиків 2.2. Прагматична теорія прибутку 2.3. Прибуток у вченнях К. Маркса 3. Сучасні теорії та проблеми прибутку Висновки Список літератури

Висновок

У реальній дійсності прибуток — кінцева мета і рушійний мотив ринкової економіки, головний стимул і основний показник ефективності функціонування будь-якого підприємства.

Прибуток як економічна категорія відображає кінцеву грошову оцінку виробничої та фінансової діяльності і є найважливішим показником фінансових результатів підприємницьких структур, їх фінансового стану. Він сигналізує про необхідність заходів щодо зменшення собівартості продукції, нарощування обсягів виробництва і реалізації, розширення асортименту виготовлюваних товарів, доцільність змін у ціновій політиці. Він є визначальним критерієм ефективності господарювання.

Високі прибутки змушують капітали мігрувати з однієї галузі в іншу. За сучасних умов інтернаціоналізації господарського життя, коли національні межі стали завузькими для високопродуктивного виробництва, капітали, а за ними і робоча сила вільно переміщуються з країни в країну. Все це позначається на структурі інтернаціональної економіки, трансформує її. Тому проблема доходів і прибутку стає ще актуальнішою і привертає до себе увагу не лише практиків, а й теоретиків.

Таким чином, для затвердження реального фінансово-економічного становища підприємства і максимізації прибутку потрібно постійно турбуватися про свою конкурентоспроможність, реально оцінювати своє становище на ринку серед інших товаровиробників, домагатися переваг над конкурентами, в асортименті та якості продукції, рівні затрат виробництва, ціноутворенні тощо.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення