Реферат «Системний аналіз», 2006 рік

З предмету Інше · додано 14.04.2010 16:04 · від марго · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Хто зацікавлений у використанні системного аналізу? В чому полягає зацікавленість різних учасників системного аналізу? Привести приклади та проаналізувати інтереси основних учасників. 2. Дайте визначення терміну мета існування системи. Навести приклади. 3. Як виникають ідеї трансформації системи? Висновки: Список використаної літератури:

Висновок

Таким чином зацікавленими особами є:

а. замовник;

б. особи, які приймають рішення і від повноважень яких залежить розв’язання проблеми;

в. учасники як активні (тобто ті, дії яких необхідні для розв’язання проблеми), так і пасивні (ті, на кому позначаються наслідки);

г. системний аналітик і його співпрацівники.

Під час формування мети треба висловити те, чого ми бажаємо. З цією метою необхідно вказати шлях виходу з незадовільної ситуації. Труднощі виникають тому, що можливих напрямів багато, а потрібно обрати один, який досить часто не сприймають як вірний, однак насправді він є таким.

Система обмежень досягнення мети є продуктивні сили та умови виробництва.

Результативність досягнення мети виявляється в доцільності виробництва та ефекті виробництва для народного господарства та для виконавця.

Процес трансформації включає процедури введення, звільнення і поновлення персоналу на багатьох рівнях. трансформація найчастіше починається за існуючої організаційної структури.

Піком трансформації є досягнення якісно нового рівня управління бізнесом.

Коментар модератора

13 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?