Реферат «Фактори ціноутворення», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 14.04.2010 16:16 · від galina · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Чинники маркетингового ціноутворення. 1.1. Зовнішні чинники, що впливають на ціноутворення. 1.2. Ціноутворюючі фактори світового ринку. 2.Вплив попиту і пропозиції на формування цін. 3.Конкуренція і монополія як фактори ціноутворення. Висновки Використана література

Висновок

Закінчивши роботу над рефератом, я ще раз переконалася, що ціноутворення посідає одне з головних місць у маркетинговій діяльності фірми. Я прийшла до висновку, що перш за все фірма повинна встановити, які переваги може дати її продукція майбутнім покупцям та оцінити ці переваги сумою, достатньою для покриття витрат на розроблення, випуск та доведення продукції до кінцевого споживача. А далі цей комплекс переваг, який надано в товарі, має бути визнаний потенційним споживачем як ціннісний еквівалент з погляду корисності товару, тієї грошової суми, яку йому пропонують заплатити. Тут мета маркетингу полягає в тому, щоб забезпечити таку комбінацію якості товару, його ціни та організації реклами, яка б надавала товару максимальну привабливість в очах споживача, зберігаючи при цьому встановлену кампанією норму прибутку. Але встановити ціну на товар не так просто, на неї впливає низка чинників, якими фірма не може знехтувати, а навпаки, перш ніж розробити стратегію формування ціни, фірма повинна проаналізувати всі чинники, що впливають на таке рішення.

Усі основні чинники, які впливають на ціноутворення, групуються так:

1) чинники, якими керує фірма:

а) життєвий цикл товару;

б) портфель товарів (послуг);

в) сегментація та позиціювання товарів (послуг);

г) використання торговельних марок;

2) чинники, якими керує споживач:

а) вимоги;

б) вигоди;

в) корисність;

г) канали розподілу;

3) ринкові чинники:

а) конкуренція;

б) навколишнє середовище.

Загалом чинників, які можуть впливати на ціни, досить багато, і це головним чином ті, які фірма не може контролювати. Деякі з них ведуть до зниження ціни, а деякі, навпаки, -- до її збільшення.

Іноді зовнішні елементи істотно впливають на здатність фірми встановлювати ціни; в інших випадках вони чинять невеликий вплив, але у будь-якому разі їх вивчення та врахування є необхідним.

Коментар модератора

22 стор. У тексті роботи відсутні посилання на використану літературу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?