Курсова робота «Організація релігійного туру до Ізраїлю», 2008 рік

З предмету Туризм · додано 14.04.2010 11:16 · від Elena · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Маркетингові аспекти розробки релігійного туру 1.1. Оцінка попиту на релігійні тури і портрет потенційного клієнта 1.2. Вимоги до процесу обслуговування туристів під час подорожі Розділ ІІ. Проект релігійного туру 2.1. Інформаційне забезпечення програми туру 2.1.1. Умови в'їзду та можливі варіанти доставки туристів у країну 2.1.2. Оцінка території 2.2. Форма туру та схема маршруту 2.3. Пакет послуг 2.4. Програма релігійного туру 2.5. Організаційно-технічне забезпечення туру 2.6. Економічне обгрунтування проекту туру Розділ III. Маркетинг нового туру 3.1. Позиціонування та просування нового туру 3.2. Рекламно-інформаційна підтримка туру Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

З проведеної роботи можна зробити наступні висновки.

Під релігійним туризмом слід розуміти види діяльності, пов'язані з наданням послуг і задоволенням потреб туристів, що прямують до святих місць і релігійних центрів, що знаходяться за межами звичного для них середовища.

Релігійний туризм – це самостійний вид туризму. В нього, як і в інших його видів, є свої різновиди: паломницький туризм, релігійний туризм екскурсійної спрямованості.

Перспективи організації туристичних релігійних маршрутів пов’язані перш за все зі співпрацею зацікавлених туристичних організацій та окремих ініціативних груп та спеціалістів туристичної галузі, з одного боку, та релігійних об’єднань, громад, окремих служителів культу і професійних богословів - з іншого. Така співпраця забезпечила б ефективне використання туристичної інфраструктури і досвіду працівників туристичної галузі а також сприяла б вдосконаленню розробки методологічних та світоглядних засад релігійних турів і екскурсій.

За минулі одинадцять років у нашому суспільстві відбулися і відбуваються складні соціальні, економічні, політичні та духовні процеси, пізнання яких може бути досягнуто шляхом організації широкого інформаційного поля із окреслених питань. Важливою складовою його залишається туристично-екскурсійна діяльність, що потребує напрацювання спеціалізованих методологій та практичної підготовки кадрів у контексті змін, адекватних ері інформаційних технологій. Тож не викликає заперечень, що соціальна функція такого специфічного виду туризму як організація релігійних турів є набагато ширшою, ніж просто організація можливості для віруючих відвідати святині певної релігії. В сучасних умовах організація туристичних маршрутів релігійного напрямку покликана сприяти утвердженню демократичного, громадянського суспільства, де б на ділі, а не словах, забезпечувався б принцип свободи совісті, гарантувалося б доброзичливе, толерантне ставлення до релігійних переконань віруючих, до права сповідувати будь-яку релігію, або не сповідувати жодної, як це гарантується Конституцією і законами нашої держави.

Потенційними клієнтами даного туру є туристи з доходами вище середнього.

Даний туристичний напрямок має всі перспективи завдяки постійному зростанню туристичного потоку.

Аналізуючи пропозицію на ринку релігійних турів до Ізраїлю, можна зробити висновок, що в основному пропонуються тури тривалістю від 3 до 15 днів, мінімальна вартість турів складає 319 доларів США, максимальна - 4389 доларів США.

За метою діяльності тур класифікується як релігійний, за ступенем мобільності - стаціонарний, за формою участі - груповий, за віком - змішаний, за часом - багатоденний: 8 днів / 7 ночей, за використанням транспортних засобів - авіаційний, за сезонністю - цілорічний, траса туру - стаціонарна.

Ринкова ціна даного туру складатиме близько 2504 доларів США.

В цілому можна зробити висновок, що тур «Релігійний тур до Ізраїлю» досить перспективний для просування серед літніх та заможних клієнтів, насамперед службовців та управлінців вищої ланки, бізнесменів та членів їх сімей.

Коментар модератора

26 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?