Курсова робота «Концептуальні основи фінансового менеджменту», 2006 рік

З предмету Фінанси · додано 13.04.2010 15:34 · від Lenaten · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ розділ 1 теоретичні основи фінансового менеджменту 1.1. Сутність та мета фінансового менеджменту 1.2. Фінансовий менеджмент як система управління 1. 3Підрозділи фінансового менеджменту Висновки за розділом 1 Розділ 2. Аналіз функціонування фінансового менеджменту в різних структурах 2.1. Функціонування менеджменту державних фінансів 2.2. Основні підходи функціонування менеджменту підприємницьких структур 2.3. Функціонування податкового менеджменту Висновки за розділом 2 Розділ 3. Фінансовий менеджмент в україні, шляхи його вдосканалення 3.1. Шляхи вдосконалення фінансового менеджменту в різних структурах Висновки за розділом 3 Висновок Список літератури

Висновок

Фінансовий менеджмент на сучасному етапі це один з найважливіших інструментів регулювання руху фінансових ресурсів, куди так само входить управління поточною діяльністю підприємства, державними фінансами та забезпечення стійкого надходження до бюджетів і централізованих фондів цільового призначення податків, зборів і відрахувань, які визначені чинним законодавством держави.

В ході курсової роботи ми вивчили теоретичні аспекти фінансового менеджменту, прослідили аналіз функціонування фінансового менеджменту в різних структурах і визначили напрямки його вдосконалення.

Таким чином, фінансовий менеджмент – це процес управління формуванням і використанням фондів фінансових ресурсів на рівні держави, підприємницьких структур, інших господарських об'єднань.

Об'єктом управління фінансового менеджменту є централізовані й децентралізовані фонди фінансових ресурсів, що створюються і використовуються в усіх ланках державних фінансів, а суб’єктом управління– фінансовий апарат.

Фінансовий менеджмент включає менеджмент державних фінансів, бюджетний менеджмент, фінансовий менеджмент у підприємницьких структурах, податковий менеджмент, менеджмент на фінансовому ринку.

Аналіз функціонування фінансового менеджменту показав, що в державних фінансах центральною ланкою функціонування є бюджетна система, яка складає понад 70 % централізованих і децентралізованих фондів фінансових ресурсів, що перебувають у розпорядженні державних органів управління.

Основною метою функціонування фінансового менеджменту на підприємстві є створення необхідних передумов стабільної його роботи та розвитку в умовах конкурентної боротьби й обмеженості фінансових ресурсів і капіталів.

Функціонування податкового менеджменту повинно спиратися на перевірку порядка дотримання податкового законодавства, правильності нарахування, повноти та своєчасності сплати податків та зборів, а також на забезпечення фінансової безпеки держави.

Вцілому сьогодні в Україні фінансовий менеджмент вимагає його подальшого вдосконалення. Звичайно, проведені дослідження не охоплюють усіх аспектів ефективного фінансового менеджменту, але вони можуть стати теоретичним підгрунтям для вибору правильного управлінського рішення.

Підсумовуючи викладене, можна констатувати, що на основі проведенного детального аналізу та узагальнених результатів досліджень інших авторів з данної проблематики нами зроблено оцінку організації фінансового менеджменту та запропоновано критерії, які можуть стати оцінкою практичного функціонування та вдосконалення фінансового менеджменту в Україні.

Коментар модератора

30 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?