Курсова робота «Суспільне відтворення.Його суть та основні риси. Теорія реалізації Франсуа Кєне», 2007 рік

З предмету Політична економіка · додано 12.04.2010 22:48 · від ксю · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Теоретичні відомості про суспільне відтворення. Теорія реалізації Франсуа Кєне 1.1. Сутність і типи відтворення 1.2. Взаємозв'язок сфер суспільного відтворення 1.3. Відтворення й економічне зростання 1.4. Теорія Франсуа Кєне 2. Відтворення різних економічних категорій в сучасних умовах 2.1. Особливості відтворення основних засобів на підприємствах у ринкових умовах 2.2. Структура та відтворення виробничого потенціалу підприємства 2.3. Сучасні методичні основи оцінки трудового потенціалу та його відтворення 2.4. Інвестиційне забезпечення відтворення основного капіталу в регіонах України Висновок Література

Висновок

Існуючі економічні системи з погляду результативності суспільного виробництва поділяють на ефективні і неефективні. До ефективних відносять ті системи, в яких результатами діяльності всього працездатного населення є висока частка товарів народного споживання в сукупному продукті (близько 70%); до неефективних – коли висока частка засобів виробництва. Таку економіку називають затратною, самоїдською, оскільки вона зорієнтована не на людину, а на виробництво заради виробництва. Цей тип деформованої економіки Україна успадкувала у СРСР. Більш того, за першу половину 90-х рр.частка предметів споживання скоротилась в Україні з 30 до 27%. Основними причинами цього є порушення економічних законів (конкуренції, пропорційного розвитку, зростання потреб, вартості та ін.), відсутність у працівників реальних стимулів до праці, до економії енергії, матеріалів тощо.

На сучасному етапі розвитку нашого суспільства стає очевидною необхідність впровадження таких форм економічного устрою, які були б зорієнтовані на людину та її інтереси. Щоб функціонувати ефективно, організації повинні ефективно управляти потенціалом свого підприємства.

Як відомо, відтворення є неперевним, саме через це його функціонування має бути злагодженим і чітким. Щоб відтворення виконувало свої функції як треба, необхідно створити відповідні умови для цього в країні. Треба приділяти більше уваги цьому питанню, адже відтворення є однією з найважливіших ланок економіки. Якщо відтворення працюватиме на відповідному рівні, то і вся економіка країни від цього лише виграє.

Коментар модератора

42 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?