Реферат «Управління бізнесом», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 12.04.2010 19:59 · від Ярослава Гошко · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Роль менеджменту для успішного бізнесу 4 2. Модель сучасного менеджера 6 3. Підготуйте схему структури стратегічного управління 12 Висновки 16 Список використаної літератури 17

Висновок

Намагання бути удачливим є одним з основних бажань людини. Тому можна стверджувати, що успіх завжди відбиває результат ділової активності менеджера. Саме за рівнем досягнутого успіху оцінюють менеджера, вибрану ним царину діяльності.

Менеджмент підприємств відрізняється від інших видів управління тим, що він організаційними діями ринкової спрямованості забезпечує реалізацію мети підприємницької діяльності товаровиробників.

Фахівець з менеджменту спроможний організувати діяльність підприємства будь-якої галузі, у будь-якому регіоні й місці, якщо він володіє теоретичними основами менеджменту.

Менеджмент — це досить складна система впливу, всебічне дослідження якої потребує різноманітних підходів. За умов ринкової системи господарювання значення чинника менеджменту, управлінської культури і філософії набагато зросло. Посилення позицій у конкурентній боротьбі та на ринку істотно залежить від організації та якості управління. Тому раціональна організація і вдосконалення системи управління всіх без винятку суб'єктів господарювання мають бути найважливішими чинниками підвищення ефективності виробництва і взагалі будь-якої сфери діяльності.

Досягнення віддзеркалюють результати будь-якої діяльності (наприклад, підприємницької), тобто їх можна вважати наслідком суспільно корисної праці тієї або іншої особистості. Постійне намагання досягти найбільшого успіху є характерним для винятково сильних особистостей.

У будь-якому випадку необхідно дуже хотіти досягти підприємницького успіху. Але конкретний шлях до нього залежить від уміння самого менеджера вибрати свою власну ділову стратегію і від тих умов, що в них розгортається діяльність бізнесмена.

Коментар модератора

16 стор. Відсутні посилання на використані літературні джерела.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?