Курсова робота «Статистичний аналіз продуктивності корів», 2006 рік

З предмету Статистика · додано 12.04.2010 14:56 · від Артем · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Система показників статистики тваринництва Розділ 2. Статистична оцінка показників на основі вибірки 2.1. Теоретичні основи вибіркового методу 2.2. Помилки вибірки для середніх значень досліджуваних показників та їх межі в генеральній сукупності Розділ 3. Аналіз простої кореляції 3.1. Теоретичні основи аналізу простої лінійної кореляції 3.2. Кореляційний аналіз продуктивності корів Розділ 4. Аналіз продуктивності корів методом множинної кореляції 4.1. Теоретичні основи множинної кореляції 4.2. Регресійний аналіз 4.3. Оцінка тісноти зв’язків Висновки Список використаної літератури

Висновок

Метою даної роботи було дослідження і аналіз даних про рівень продуктивності корів в сукупності господарств, необхідно знайти середні показники, з’ясувати міру впливу на продуктивність корів таких факторів як рівень годівлі та вихід приплоду. Під час виконання роботи були використані основні методи статистичного дослідження.

Провівши вибірковий аналіз я дійшов висновку, що з ймовірністю 0,95 можна стверджувати, що: середнє значення надою молока буде знаходитись в межах від 27,47 ц до 31,07 ц; середнє значення витрат кормів на 1 корову буде знаходитись в межах від 38,23 ц к. од. до 44,23 ц к. од; середнє значення виходу приплоду на 100 корів буде знаходитись в межах від 80,01 гол. до 86,53 гол.

Проведені розрахунки лінійної кореляції свідчать про те що: збільшення витрат кормів на 1 ц к. од. призводить в середньому до зростання надою на 0,38 ц, а збільшення виходу приплоду на 1 голову призводить в середньому до зростання надою на 0,37 ц.

Параметри кореляційного рівняння показують, що в досліджуваній сукупності господарств при збільшенні витрат кормів на одну корову на 1 ц к. од., продуктивність корів збільшиться на 0,26 ц/гол., незалежно від приплоду телят. Збільшення виходу телят на 100 корів на 1 голову призводить до збільшення продуктивності корів на 0,28 ц/гол., незалежно від рівня годівлі.

Коефіцієнт множинної кореляції показує, що між продуктивністю корів, рівнем годівлі і виходом приплоду сильний зв’язок.

На основі проведених розрахунків можна зробити висновок, що на продуктивність корів більше впливає вихід телят на 100 корів, ніж витрати кормів на корову.

Коментар модератора

34 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?