Курсова робота «Порядок нарахування і виплати заробітної плати працівникам підприємства», 2010 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 11.04.2010 16:33 · від Trinno · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Теоретико-економічні основи нарахування і оплати праці 1.1. Економічна суть і методичні особливості обліку нарахування і оплати праці 1.2. Суть і організаційні аспекти аудиту операцій по оплаті праці 2. Порядок нарахування і виплати заробітної плати робітникам. 2.1. Стисла характеристика підприємства 2.2. Класифікація персоналу підприємства, оперативний облік чисельності працівників і облік використання робочого часу 2.3. Форми і системи оплати праці 2.4.1. Порядок числення заробітку за нормальних умов праці 2.4.2. Доплати за відхилення від нормальних умов роботи 2.4.3. Порядок оплати відпусток 2.4.4. Порядок розрахунку посібників з тимчасової непрацездатності 2.4.5. Утримання і вирахування із заробітної плати Висновки Список використаних джерел

Висновок

В умовах ринкового господарювання відповідно до змін в економічному і соціальному розвитку країни істотно міняється і політика в області оплати праці, соціальної підтримки і захисту працівників. Багато функцій держави по реалізації цієї політики передано безпосередньо підприємствам, які самостійно встановлюють форми, системи і розміри оплати праці, матеріального стимулювання його результатів. Поняття "Заробітна плата" наповнилася новим змістом і охоплює усі види заробітків (а також різних премій, доплат, надбавок і соціальних пільг), нарахованих в грошовій і натуральній формах (незалежно від джерел фінансування), включаючи грошові суми, нараховані працівникам відповідно до законодавства за час (щорічна відпустка, святкові дні т.п.), що не пропрацював.

Перехід до ринкових стосунків викликав до життя нові джерела отримання грошових прибутків у вигляді сум, нарахованих до виплати по акціях і вкладах членів трудового колективу в майно підприємства (дивіденди, відсотки).

Таким чином, трудові прибутки кожного працівника визначаються по особистих вкладах, з урахуванням кінцевих результатів роботи підприємства, регулюються податками і максимальними розмірами не обмежуються.

Новими напрямами в області соціальних гарантій стали індексація прибутків і компенсація втрат населення у зв'язку з інфляцією. Важливе місце в соціальному захисті і підтримці населення займають державні позабюджетні фонди (соціального страхування, пенсійний, зайнятості населення та ін.).

В умовах господарювання найважливішими напрямами вдосконалення обліку праці і заробітної плати на підприємстві являються:

- встановлені терміни виробляти розрахунки з персоналом підприємства по оплаті праці (нарахування зарплати і інших виплат, сум до утримання і видачі на руки);

- своєчасно правильно відносити в собівартість продукції (робіт, послуг) суми нарахованої заробітної плати і відрахувань органам соціального страхування;

- оббирати і групувати показники по праці і заробітній платі для цілей оперативного керівництва і складання необхідної звітності.

Коментар модератора

24 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?