Реферат «Пропорційні виборчі системи», 2009 рік

З предмету Політика, політологія · додано 10.04.2010 20:36 · від хелен · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Історія розвитку пропорційної системи виборів 2. Основні характеристики пропорційних виборчих систем 3. Переваги і недоліки пропорційних систем Висновок Список літератури

Висновок

Одним з елементів демократії в країні є вибори в різні органи державної влади. Виборча система являє собою сукупність встановлених законом правил, принципів і критеріїв, за допомогою яких визначаються результати голосування. Розрізняють пропорційні й мажоритарні виборчі. Нйбільше розповсюдженою у сучасному світі є пропорційна виборча система. Навідміну від мажоритарної системи забезпечує високий рівень пропорційності. Вона є досить розповсюдженою у Європі, Африці, Латинській Америці.

У цілому ж значення будь-яких виборчих систем не треба абсолютизувати. Вони звичайно сприймаються лише як спосіб наближення до більш-менш справедливого представництва і в жодному разі не як метод досягнення ідеального результату.

Отже кожна виборча система має свої види, ознаки та особливості, а також плюси і мінуси.

Коментар модератора

15 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?