Реферат «Податок з юридичних осіб», 2009 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 10.04.2010 15:36 · від Юля · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Основні положення податку з юридичних осіб 2.Прямі податки з юридичних осіб 2.1. Податок на прибуток 2.2. Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів 2.3. Податок на землю 3.Непрямі та місцеві податки з юридичних осіб 3.1. Податок на додану вартість 3.2. Акцизний збір 3.3. Місцеві податки з юридичних осіб 3.3.1. Податок з реклами 3.3.2. Комунальний податок 3.3.3. Податок з продажу імпортних товарів Висновки Список використаної літератури

Висновок

Отже, за економічною сутністю податки є обов'язковими платежами, що вилучаються державою з доходів юридичних чи фізичних осіб до відповідного бюджету для фінансування – витрат держави, передбачених її конституцією та іншими законодавчими актами. Це одна із форм вирівнювання доходів юридичних і фізичних осіб з метою досягнення соціальної справедливості й економічного розвитку. Вилучаючи частину доходів підприємців і громадян, держава гарантує їх ефективніше використання для задоволення потреб суспільства в цілому й досягнення на цій основі зростання його добробуту. На перший погляд, податки виражають односторонні відносини держави з підприємцями та населенням під час їх сплати. Однак це лише поверховий підхід до вивчення цих явищ і процесів. На ділі податки дають змогу мати зворотний зв'язок із платниками завдяки фінансуванню відповідних витрат.

Платниками податків і зборів з юридичних осіб є:

1) українські підприємства і організації, місцем діяльності яких є Україна або органи управління яких знаходяться в Україні;

2) іноземні підприємства і організації.

В Україні справляються загальнодержавні податки і збори (обов'язкові платежі), місцеві податки і збори.

Загальнодержавні податки і збори встановлюються Верховною Радою України і справляються на всій території України.

Порядок зарахування загальнодержавних податків і зборів до Державного бюджету України, бюджету Автономної Республіки Крим, місцевих бюджетів і державних цільових фондів визначається згідно з законами України.

Місцеві податки і збори, механізм їх справляння та порядок сплати встановлюються сільськими, селищними, міськими радами відповідно до переліку і в межах граничних розмірів ставок, установлених законами України.

Коментар модератора

18 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?