Курсова робота «Розробка програмного забезпечення систем електронної комерції для побудови Інтернет аукціону», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 10.04.2010 11:46 · від crisis2000 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи електронної комерції 1.1. Історія розвитку електронної комерції. Місце електронної комерції в цифровій електроніці. Електронна комерція як складова частина електронного бізнесу. 1.2. Технологія PHP. Типи даних, масиви, бази даних. Розділ 2. Інструменти та безпека електронної комерції 2.1. Безпека електронного бізнесу, захист персональної інформації в WEB-технологіях. Методи шифрування 2.2. Електронні платежі та цифрові гроші, електронний обмін даних Розділ 3. Розробка та створення internet-аукціону 3.1. Розробка структурної схеми 3.2. Компоненти Internet-аукціону 3.3. Інтерфейс 3.4. Авторизація користувача 3.5. Боротьба за лот Висновки Список використаної літератури Додаток А Додаток Б

Висновок

Під час написання курсової роботи було вивчено серверну мову для створення сценаріїв Інтернет ресурсів PHP – 5, а також систему керування базами даних MySQL – 4.

Розроблений електронний аукціон дозволить продавати зображення через глобальну мережу Інтернет. Для електронного аукціону розроблений простий і зручний інтерфейс що дозволить максимально ефективно організувати роботу електронного аукціону, а отже отримати максимальний прибуток.

У ході виконання курсової роботи:

- побудовано відповідну модель програмного продукту;

- спроектовано необхідний інформаційний ресурс для збереження інформації;

- розроблено програмний продукт «Електронний аукціон»;

- проведено тестування та оцінку якості розробленого програмного продукту.

При написанні електронного аукціону також враховано необхідність захисту особистої інформації, і проведено ряд заходів для підвищення безпеки даних а також для не уможливлення проникнення на сервер. Для зручності віддаленого керування електронним аукціоном розроблена спеціальна інтерфейсна форма «Адміністрування», що суттєво полегшить роботу при використанні даного програмного продукту.

Коментар модератора

33 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?