Курсова робота «Проблема становлення та стратегія розвитку страхового ринку в Україні», 2008 рік

З предмету Страхування · додано 10.04.2010 02:07 · від Krist · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи думки страхового ринку в україні 1.1. Історія розвитку страхового ринку 1.2. Юридичні забезпечення діяльності страхового ринку в Україні 1.3. Фінансові інститути та інструменти страхового ринку 1.4. Досвід функціонування страхових зарубіжних країн Розділ 2. Аналіз сучасного стану страхового ринку 2.1. Позитивні зрушення страхового ринку України 2.2. Проблеми розвитку ринку страхових послуг Розділ 3. Напрями удосконалення діяльності страхового ринку в україні 3.1. Пропозиції щодо удосконалення експрес та класичного страхування в Україні 3.2. Шляхи підвищення ефективного функціонування діяльності страхового ринку України Висновки Список використаних джерел

Висновок

Таким чином, результати проведеного аналізу стану страхової справи в Україні дають підстави стверджувати, що у розвитку українського страхового ринку простежувались тенденції, закладені ще в 2004 р. Національний ринок страхування розвивається за класичною схемою, тобто швидких темпів набувають соціальні види страхування, насамперед, страхування життя, тоді як обсяги страхування фінансових ризиків, добровільного страхування відповідальності зменшуються. Кількість страхових компаній продовжує поступово збільшуватися як у галузі страхування життя, так і в галузі ризикових видів страхування, у тому числі і за рахунок коштів іноземних інвесторів. Позитивною тенденцією є зменшення обсягів перестрахування у нерезидентів та в сукупному обсязі отриманих страхових премій, що зумовлено збільшенням статутних фондів страховиків, їх активів та сформованих страхових резервів.

Водночас темпи зростання українського страхового ринку продовжують відставати від росту економіки, а його частка у ВВП є незначною. Тому для створення нових можливостей у розвитку страхового бізнесу важливим є реалізація низки окреслених вище заходів, що забезпечить належний розвиток страхового ринку в Україні.

Коментар модератора

50 стор

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?