Реферат «Конкуренція на ринку страхових послуг», 2009 рік

З предмету Автомобілі · додано 09.04.2010 17:20 · від anna · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Теоретичні погляди на конкуренцію 2.Особливості конкуренції на страховому ринку України Висновки Список використаних джерел

Висновок

Конкуренція є головним інструментом механізму ринкового саморегулювання. Перш за все під конкуренцією розуміють змагання, боротьбу за досягнення кращих результатів у будь-чому. Не є винятком і ринок страхових послуг України.

Оскільки дослідженням даного питання на страховому ринку України почали займатись відносно нещодавно, то, відповідно, й інформації з даного питання мало.

Основні дані щодо конкуренції на ринку страхування висвітлює Держфінпослуг України. За цими даними показники конкурентності засвідчують, що рівень конкуренції на ринку загального страхування значно перевищує рівень конкуренції на ринку страхування життя. Це пояснюється тим, що ринок страхування життя почав формуватися значно пізніше, і відповідно на ньому працює відносно невелика кількість компаній. Ці ж дані свідчать, що на ринку загального страхування існує жорстка конкуренція з коливальним характером і загальним трендом до посилення, а на ринку страхування життя конкуренція низька, хоч також є тенденція до її посилення.

Аналіз ситуації на страховому ринку України засвідчує, що ринок вичерпав можливості екстенсивного розвитку і використав майже усі видимі можливості корпоративного страхування, тобто страхування юридичних осіб. Найбільш зрілі компанії відчули це ще чотири-п’ять років тому і розпочали підготовку до роботи на ринку страхування фізичних осіб. Тут менше можливостей для діяльності кептивів і багато можливостей для діяльності відкритих ринкових компаній. Проте цей сегмент береться не відразу. Потрібен тривалий час на підготовку продавців страхових продуктів, на створення позитивного іміджу компаній і завоювання симпатій клієнтів. Ось тут і повинна своє вагоме слово сказати конкуренція.

Коментар модератора

12 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?