Курсова робота «Аудит розрахунків з дебіторами», 2009 рік

З предмету Контроль, аудит, ревізія · додано 08.04.2010 15:21 · від ira · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Планування аудиторської перевірки Розділ 2. Оцінка системи внутрішнього контролю Розділ 3. Перевірка по суті Розділ 4. Завершення аудиторської перевірки Висновки Додатки

Висновок

При плануванні та здійсненні аудиторських процедур, оцінці отриманих матеріалів і представленні результатів перевірки дебіторської заборгованості аудитор повинен враховувати, що невиконання клієнтом вимог законодавчих та нормативно-правових актів України може стати причиною перекручення фінансової звітності підприємства й істотно вплинути на фінансові результати діяльності клієнта.

Важливим етапом на шляху успішного проведення аудиторської перевірки стану дебіторської заборгованості та підготовки достовірного висновку про стан його господарства та фінансів є перевірка наявності та аналіз формування облікової політики підприємства, а саме моменти, що стосуються обліку дебіторської заборгованості.

Аудиторові необхідно досягнути такої обізнаності про системи обліку та внутрішнього контролю дебіторської заборгованості, яка дозволить йому спланувати аудит і розробити ефективний підхід до його проведення. Аудитору слід використовувати професійні знання для оцінки ризику аудиту і підготовки аудиторських процедур, необхідних для зменшення ризику для сприятливого рівня.

Аудитор спланував свою роботу так, щоб ефективно провести аудиторську перевірку. Планування ґрунтувалося на попередньому вивченні особливостей бізнесу клієнту.

Планування - вироблення головної стратегії конкретних підходів до характеру, періоду, а також часу проведення аудиту. Аудиторський план дебіторської заборгованості розроблявся з огляду на те, що в ньому визначається яка саме аудиторська процедура буде проведена.

Аудитор оцінив розмір ризику внутрішнього контролю та свій особистий ризик не виявлення суттєвих помилок у звітності, який існує під час проведення аудиторських процедур, провів аудиторські тести і незалежні процедури - координує роботу всіх можливих помічників підприємства, визначає присутність інших виконавців аудиту, якщо такі беруть участь у роботі.

Записи і висновки аудитора по кожному розділу аудиторської програми фіксувалися в робочій документації і є тим фактичним матеріалом, котрий використав аудитором у процесі підготовки і обґрунтуванні аудиторського звіту керівництву клієнта.

При проведенні перевірки дебіторської заборгованості аудитор приділяв увагу контролю рахунків, при якому перевірявся характер сальдо та його очевидність; логіка кореспонденції рахунків; критична кореспонденція рахунків; ув'язка рахунків між собою. Для цього аудитор, по-перше, виявляв типову кореспонденцію рахунків.

По завершенні аудиторської перевірки дебіторської заборгованості ТзОВ «» аудитор надав безумовно-позитивний висновок.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?