Курсова робота «Функції держави та державні послуги», 2010 рік

З предмету Право · додано 06.04.2010 23:31 · від Андрій · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Загальні відомості про функції держави 1.1. Поняття функцій держави 1.2. Види функцій держави 1.3. Значення функцій держави Розділ ІІ. Загальні відомості про державні послуги 2.1. Поняття та ознаки державних послуг 2.2. Види державних послуг 2.3. Значення державних послуг Розділ ІІІ. Сучасні актуальні аспекти питання функцій держави і державних послуг 3.1. Взаємозв'язок функцій держави та державних послуг 3.2. Актуальні проблеми функцій держави та державних послуг Висновки Список використаної літератури

Висновок

Із усього вищесказаного можна зробити наступні висновки:

Функція в теорії держави і права означає напрямок, предмет діяльності того або іншого політико-правового інституту, зміст цієї діяльності, її забезпечення.

Функцiї держави – це основні напрямки її діяльності, в яких відображаються й конкретизуються завдання і мета держави, проявляються її сутність і соціальне призначення в суспільстві. Функції держави обумовлені її задачами, залежать від її сутності і змінюються в міру її зміни, в міру переходу до сутності іншого порядку.

Існує безліч типів класифікації функцій держави і все ще немає єдиного комплексного підходу серед вчених щодо цього питання, що звісно ускладнює розуміння суті такого важливого поняття як функції держави.

Можна сказати, що кожна функція держави є об'єктивно необхідною для держави. Усі види діяльності держави однаково важливі. Здійснення функцій держави на будь-якому етапі державотворення безсумнівно є пріоритетним завданням будь-якої держави, що і вказує на значимість відповідного інституту.

Законодавство України визначає державні послуги як будь-які платні послуги, обов’язковість отримання яких установлюється законодавством та які надаються фізичним і юридичним особам органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та створеними установами та організаціями, що утримують за рахунок коштів відповідних бюджетів.

Проте, варто зазначити на значне розходження думок вчених щодо визначення суті поняття державних послуг. Також, як і щодо функцій держави присутнє розходження і щодо класифікації видів державних послуг.

Все ж, попри велику кількість досліджень у сфері функцій держави та державних послуг, можна стверджувати, що існує ряд проблем щодо відповідних питань, вирішення яких забезпечить краще їх розуміння.

Коментар модератора

27 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?