Курсова робота «Оцінка вартості підприємства», 2007 рік

З предмету Фінансовий менеджмент · додано 06.04.2010 21:39 · від ADMIRALUSH · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретико-методичні засади оцінки вартості підприємства 1.1. Необхідність об’єктивної оцінки вартості підприємства в умовах ринку. 1.2. Вартість капіталу підприємства 1.3. Види вартості підприємств Розділ 2. Методичні підходи до оцінки вартості підприємства 2.1. Методи, засновані на оцінці доходів підприємств 2.2. Майновий (витратний) підхід 2.3. Ринковий підхід оцінки вартості підприємства Висновки Список використаної літератури

Висновок

Потреба у визначенні ринкової вартості підприємства не вичерпується операціями купівлі-продажу. Зростає потреба в оцінці бізнесу підприємств при численних і складних варіантах реалізації вартості майнових прав - акціонуванні, залученні нових пайовиків і випуску додаткових акцій, страхуванні майна, одержанні кредиту під заставу майна, численні податків, використанні прав спадкування тощо.
Визначення ринкової вартості підприємства сприяє його підготовці до боротьби за виживання на конкурентному ринку, дає реалістичне уявлення про потенційні можливості підприємства. Процес оцінки вартості підприємства служить підставою для вироблення його стратегії. Він виявляє альтернативні підходи і визначає, який з них забезпечить компанії максимальну ефективність, а отже, і більш високу ринкову ціну.
Тому головною ціллю написання курсової роботи є зосередження на актуальні проблемі необхідності розробки метрології для визначення вартості підприємства.
Не знати сьогодні, скільки коштує підприємство, - це зараз тотожно нерозумінню свого місця на ринку.
В даний час на світовому фінансовому ринку панує тенденція до злиттів і поглинань. Процес консолідації капіталу відбувається на всіх рівнях світової економіки. Угоди по об'єднанню компаній здійснюються як у національному, так і в міжнаціональному, глобальному масштабі. У цьому процесі беруть участь не тільки світові гіганти, але і невеликі національні і регіональні компанії.
Для того щоб оцінка вартості підприємства була достовірною і точною, необхідно строго дотримувати технологію оцінки. Технологія містить у собі ряд послідовних етапів: визначення мети і функції оцінки, розробка плану оцінки об'єкта, визначення найкращого і найбільш ефективного способу використання об'єкта, збір і аналіз необхідної інформації. Точність оцінки вартості підприємства залежить також і від правильності використання методів оцінки.
Тому всім керівникам українських підприємств, що прагнуть вивести свої компанії на належний рівень, необхідно завжди точно знати ціну свого підприємства, тому що саме цей захід є основною запорукою успіху, а для цього необхідна розробка методології оцінки вартості як цілого майнового комплексу.
В остаточному підсумку це означає тільки одне, що в ринковій економіці вартісна оцінка підприємства є одним з головних інструментів впливу на економіку. Прийняття рішення інвестора про фінансування виробничої діяльності підприємства, або рішення банків про надання кредиту базується на вивченні фінансового аналізу діяльності підприємства та його вартісної оцінки. Різні сторони виробничої, постачальної і фінансової діяльності підприємства набувають закінчену грошову оцінку в системі показників фінансового стану.

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення