Реферат «Інвестиційний процес в промисловості України», 2009 рік

З предмету Економіка · додано 03.04.2010 23:16 · від таня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1 1. Поняття про інвестиційний процес 2 2. Аналіз інвестиційного процесу в Україні 3 Висновки 8 Література 9

Висновок

Аналізуючи сучасний стан інвестиційного процесу в країні, можна зробити висновок про покращання інвестиційного клімату загалом. Ухвалені упродовж 2006–2008 рр. Президентом України та Кабінетом Міністрів України програми та проекти мають на меті пожвавлення інвестиційної діяльності в державі та покращання інвестиційного клімату.

До того ж необхідно додатково виділити бюджетні кошти на реалізацію національних проектів, програм, активізацію інноваційної складової економіки, підтримку стратегічно важливих галузей економіки. Варто приділити достатню увагу фінансуванню освіти, науки, розвитку високих технологій, включаючи комп’ютеризацію освіти та інших галузей, охороні здоров’я, будівництву доступного житла, розвитку інфраструктури країни.

Державні інвестиції потрібно направляти у розвиток людського капіталу та

середовища для ефективного його функціонування як виробничого фактора економіки. Додаткові інвестиції потрібні для зростання рівня та якості життя населення, створення й розвитку сучасної промисловості, виходу країни на новий технологічний рівень прискорення євроінтеграційних процесів в Україні.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?