Звіт з практики «Звіт з переддипломної практики, виконаної на базі ТОВ "ІАС Лтд"», 2009 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 03.04.2010 23:00 · від таня · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Загальна організаційно-економічна характеристика ТОВ «ІАС Лтд» Розділ ІІ. Оцінка факторів зовнішнього і внутрішнього середовища ТОВ «ІАС Лтд» Розділ ІІІ. Розвиток основних галузей ТОВ «ІАС Лтд» Розділ ІV. Управління сільськогосподарським підприємством Розділ V. Аналіз фінансового стану ТОВ «ІАС Лтд» Висновки

Висновок

На сторінках даного звіту з практики було розглянуто ефективність економічної діяльності ТОВ «ІАС Лтд». Дане підприємство є зразком нового сільськогосподарського підприємства ринкового типу. Воно було створено не як етап реорганізації колишніх КСП, а як повністю нове, із залученням власного капіталу його засновників, шляхом оренди не оброблюваних земель Менського та Корюківського районів. Основним видом діяльності даного підприємства є вирощування зернових та картоплі. Також товариство має ліцензію на вирощування насіннєвої картоплі, питання забезпечення якою досить гостро постає на сьогодні в нашій країні. Поступово тут починає розвиватися галузь ягідництва. Поки що підприємство вирощує лише полуницю, але планується закладання насаджень малини, смородини, вишень та інших плодових насаджень. До особливостей даного господарства можна також віднести застосування передових зарубіжних технологій та відповідно іноземної техніки, що дає значно підвищити урожайність, продуктивність праці та знизити витрати.

Звичайно складна економічна ситуація у світі в цілому та в нашій країні зокрема не могла не вплинути на кінцеві результати діяльності останнього звітного року, який виявився збитковим. Головну причину цього слід вбачати в дорожчанні виробничих ресурсів, нестабільній кон’юнктурі ринку та ціновій ситуації на ринку.

Саме тому вище керівництво та спеціалісти ТОВ «ІАС Лтд» мають розробити подальшу довгострокову стратегію розвитку підприємства та визначити основні шляхи її досягнення. При цьому мають бути враховані виробничий потенціал самого підприємства, його сильні та слабкі сторони; можливості та загрози, які чекають його в майбутньому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?