Курсова робота «Дослідження адаптивного алгоритму моделювання схем, жорсткість моделей яких періодично змінюється», 2005 рік

З предмету Техніка, технології · додано 20.12.2006 19:29 · від Korvin · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Вступ. 2.Постановка задачі. 3.Експериментальне дослідження адаптивних алгоритмів. 3.1. Розробка алгоритму. 3.2. Алгоритм оцінки локальної похибки. 3.3. Опис алгоритму перемикання методів. 3.4. Алгоритм автоматичного вибору величини кроку. 4.Результати експериментального дослідження розробленого алгоритму. 4.1. Порівняння різних методів інтегрування на прикладі RCL схеми. 4.2. Діодний місток. 5.Висновки. 6.Список літератури.

Висновок

В даній роботі досліджено проблему адаптування при чисельному моделюванні аналогових електронних схем. Розглянуто проблеми, які пов’язані з процесом моделювання: стійкість, точність процесу чисельного інтегрування та жорсткість рівнянь ММ. Описано один із перспективних напрямків розвитку сучасних методів чисельного інтегрування  комбінування методів. Приведено аргументи на користь комбінованих алгоритмів, які дозволяють вирішити проблему адаптування алгоритму у відповідності до характеристик задачі, яка роз’язується. Наведено критерії оцінки локальної жорсткості системи ЗДР.

Розроблено, в середовищі Delphi 6.0, програму CAD3, яка реалізує комбінований у часі алгоритм та метод адаптування його до конкретної задачі.

Дослідження показали ефективність, надійність та точність комбінованого методу під час тестування над запропонованими задачами. З результатів видно, що даний метод дає найбільшу економію машинного часу для класу жорстких систем ЗДР, власні значення яких є чисто дійсними (перехідний процес має аперіодичний характер). Однак і в інших задачах, економія є відчутною. В середньому скорочення часу інтегрування складає від 30% до 50%. Однак для деяких задач швидкодія зростала більше ніж у 2-а рази порівняно з класичними методами. Підсумовуючи результати, можна твердити, що даний метод правильно оцінює локальні характеристики задачі Коші та адекватно до характеру задачі здійснює перемикання методів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали