Курсова робота «Особливості маркетингу у банківській сфері», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 03.04.2010 01:32 · від vishenka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1Особливості банківського маркетингу 1.1. Маркетинг і його специфіка в банківській сфері 1.2. Сутність банківської послуги 1.3. Основні елементи банківського маркетингу 2. Організація маркетингової діяльності банку 2.1. Маркетингова служба банку 2.2. Маркетинг партнерських відносин 2.3. Основні напрямки розширення клієнської бази 2.4. Основні методи продажи банківських послуг 3. Організація маркетингової діяльності «Аваль» банку і напрямки її удосконалення 3.1. Характеристика банку та його структура 3.2. Місце маркетингу в банку 3.3. Напрямки удосконалення маркетингової діяльності Висновки Перелік літератури Додаток А Додаток Б

Висновок

У курсовій роботі розглянуті особливості банківського маркетингу і його специфіка, сутність банківської послуги і основні єлементив банківського маркетингу, способи організації маркетингової діяльності банку, маркетинг партнерських відносин, основні напрямків розширення клієнської бази, та основні методів продажу банківських послуг.

Маркетинг банку - це зовнішня і внутрішня політика ідеологія і тактика і його діяльності залежно від конкретної суспільно-політичної і економічної ситуації. Особливості маркетингу в банківській сфері обумовлені специфікою банківської продукції.

Маркетинг в банківській сфері націлюється на вивчення ринку кредитних ресурсів, аналіз фінансового стану клієнтів і прогнозування на цій базі можливостей залучення вкладів в банки, змін в діяльності банку.

Банківська послуга – це окремі банківські операції, направлені на задоволення потреб клієнта в послугах банку.

Маркетингова служба банків організовується, як правило, по трьом варіантам: – функціональна організація; – за продуктовим принципом; – за географічним принципом.

Маркетинг партнерських стосунків – сучасний підхід в роботі банку з клієнтами, що включає встановлення і розвиток з ключовими клієнтами міцних довгострокових партнерських стосунків, заснованих на обліку взаємних інтересів при веденні бізнесу.

Існують наступні методи продажу банківських послуг:

1.Метод заздалегідь відпрацьованого підходу;

2.Метод, заснований на задоволенні наявних потреб і запитів клієнта;

3.Метод формування потреб і запитів клієнта;

Також у роботі проаналізоване підприємствл Райфайзен Банк Аваль, його маркетингова діяльність, також запропоновані заходи щодо її поліпшення та розрахована їх ефективність, задопомогую методу ROI, виходячи з розрахунків зроблен висновок, що пропозиції ефективні.

Коментар модератора

37 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?