Курсова робота «Звіт про проходження виробничої практики (на прикладі ДП «Монастириське»)», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 01.04.2010 14:27 · від Оксі · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Ознайомлення з господарством 2. Ознайомлення з вихідними даними господарської діяльності 2.1. Вивчення ринку кожного з видів продукції, які виробляють на підприємстві 2.2. Ознайомлення із практикою розробки «Плану економічного і соціального розвитку підприємства» 3. Дослідження фактичного економічного стану підприємства 3.1. Дослідження виробництва рослинницької продукції 3.2. Дослідження стану виробництва продукції тваринництва 3.3. Дослідження роботи підсобних підприємств 3.4. Аналіз використання сільгосптехніки 3.6. Праця та заробітна плата 3.7. Аналіз фінансових показників розвитку підприємства Висновки і пропозиції Додатки

Висновок

В результаті вивчення діяльності, ДП «Монастириське» Монастирського району, Тернопільської області, для написання звіту про проходження практики, робимо висновок, що ДП «Монастириське» має сприятливі природні та організаційно-економічні умови для розвитку сільськогосподарського виробництва.

Підприємство має всі сприятливі грунтово-кліматичні умови для вирощування цукрових буряків, зерна, гороху і інших видів с/г продукції, які вирощуються у даному господарстві. Також сприятливими є умови виробництва продукції тваринництва.

У ДП добре налагоджена організація виробництва, це видно з того, що продуктивність виробництва за останні три роки зростає, хоча негативним є зменшення поголів’я тварин і збільшення незасіяної площі.

Негативним у діяльності підприємства є висока собівартість виробленої продукції її низька рентабельність. Зменшення забезпеченості підприємства матеріальними, трудовими і технічними ресурсами. Більшість техніки у підприємстві є, практично, на 90% зношеною. Оплата праці працівників є низькою порівнюючи із сучасним рівнем цін.

На підприємстві сконцентровано кваліфікований персонал, який здатний виконувати всі технологічні операції на високому рівні. Але у зв’язку із низьким матеріальним стимулюванням люди працюють не на повну віддачу.

В загальному по підприємству спостерігається зниження прибутковості і рентабельності підприємства, також знижується продуктивність праці, виробництво валової продукції, що говорить про незадовільний стан справ у ДП «Монастириське».

Коментар модератора

30 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали