Курсова робота «Видатки держави на оборону: політичні та фінансові аспекти», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 31.03.2010 20:47 · від goodghost1988 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Політичні та фінасові аспекти видатків бюджету на оборону 1.1. Економічний зміст видатків бюджету України на захист держави 1.2. Порядок фінансування видатків на оборону Розділ 2. Оцінка державних видатків на оборону Розділ 3. Перспективи розвитку збройних сил україни в контексті удосконалення воєнної організації Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Видатки на оборону та безпеку держави, як і видатки на управління, зумовлені природою і функціями держави, необхідністю захисту її інтересів у міжнародному співтоваристві.

Фінансування оборони залежить від прийнятої воєнної доктрини. Існують три основні її типи:

1. Повна відмова від військових видатків.

2.Створення могутньої воєнної супердержави.

3.Фінансування оборони за принципом мінімальної достатності.

Фінансування видатків на оборону в Україні здійснюється на основі третього принципу.

Головне завдання, яке стоїть перед Збройними силами України, це захист державного суверенітету, незалежності та територіальної цілісності. Україна виступає на світовій арені за послідовне втілення принципу неподільності та гарантування безпеки усіх держав за безпеки кожної, а також за право всіх держав обирати ті засоби безпеки, які вони вважають за доцільне. З метою посилення гарантій національної безпеки Україна провадить політику інтеграції до європейських та євроатлантичних політичних та економічних організацій та структур безпеки.

Існує три сценарії функціонування Збройних Сил України: залишити все без змін; поступові зміни; кардинальні зміни.

Залишити все без змін – шлях до втрати боєготовності та боєздатності, що може призвести до техногенної або екологічної катастрофи та соціального вибуху серед військовослужбовців і членів їхніх сімей.

Поступові зміни – шлях “проїдання” бюджету Збройними Силами, які забирають ресурси від інших соціальних програм, і не забезпечують обороноздатність держави.

Кардинальні зміни - потрібні для того, щоб запобігти двом першим і не допустити переростання існуючих загроз у катастрофу.

Досвід передових країн Європи свідчить, що збалансувати структуру бюджету можливо лише за рахунок структурної перебудови Збройних Сил, виведення з їх бойового складу надлишкового озброєння, військової техніки, позбавлення від зайвих об’єктів інфраструктури та приведення загальної чисельності особового складу до рівня необхідної достатності.

У результаті реформування має бути побудована дійова модель балансу економічних можливостей держави і потреб її оборони.

Отже, втілення вказаних змін дасть змогу створити принципово нові за формою та змістом структури Збройних Сил України, спроможної забезпечити обороноздатність держави та не будуть надмірним тягарем для економіки, здатної відстоювати геополітичні та геостратегічні інтереси нашої держави, які відповідають демократичним принципам світової спільноти. Нові Збройні Сили України, які відповідатимуть сучасним світовим аналогам, будуть спроможні інтегруватися в архітектуру нової європейської безпеки.

На озброєнні у Збройних Силах України залишаться лише ті зразки озброєння та військової техніки, які відповідають сучасним вимогам та мають перспективи щодо продовження ресурсу та подальшої модернізації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?