Реферат «Основні напрями і стилі cучасного мистецтва», 2007 рік

З предмету Культура · додано 30.03.2010 13:30 · від Оля · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Основні напрями і прийоми сучасного мистецтва 2. Прийоми сучасного (авангардистського) мистецтва Висновок Список використаної літератури

Висновок

Мистецтво завжди співзвучне своєму часу, воно сучасно і відображає світогляд суспільства в цілому. У свою чергу, мистецтво робить сильний вплив на маси, тому так важливо відношення самого художника до життя. Розвиток багатообразних спотворених напрямів в мистецтві, так званого псевдомистецтва, співзвучно своїй епосі.

Вся історія мистецтв є живою тканиною, що постійно розвивається і змінюється. У будь-яку з епох, будь то класичне мистецтво Греції, чи італійський Ренесанс відбувалася боротьба тенденцій, впливів, боротьба старих уявлень з тими, що виникають якісно новими проявами.

Проте при всій мінливості форм мистецтва в межах того або іншого періоду завжди були відносно стійкі художні ознаки – композиційні, пластичні, колористичні, ритмічні та інші, що визначають стиль того або іншого часу.

Кращі представники культури: художники, графіки, скульптори, архітектори, кінематографісти, актори, письменники вчора і сьогодні прагнуть в своїй творчості відображати кращі думки і відчуття людства, дбайливо відноситися до шедеврів світової культури.

Коментар модератора

22 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?