Реферат «Кліринг і розрахунки за угодами щодо цінних паперів», 2010 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 29.03.2010 12:22 · від Іра · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Поняття клірингу 2.Кліринг і розрахунки за угодами щодо цінних паперів Висновки Список використаних джерел

Висновок

Кліринг - отримання, звірка та поточні оновлення інформації, підготовка бухгалтерських та облікових документів, необхідних для виконання угод щодо цінних паперів, визначення взаємних зобов'язань, що передбачає взаємозалік, забезпечення кліринг - отримання, звірка та поточне оновлення інформації, підготовка бухгалтерських та облікових документів, необхідних для виконання угод щодо цінних паперів, визначення взаємних зобов'язань, що передбачає взаємозалік, забезпечення та гарантування розрахунків за угодами щодо цінних паперів;

Кліринговий депозитарій - депозитарій, який одержав дозвіл Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення клірингу щодо операцій з цінними паперами;

Кореспондентські відносини щодо цінних паперів - оформлені договором відносини між депозитаріями, згідно з яким один депозитарій веде облік цінних паперів, що зберігаються в іншому депозитарії; та гарантування розрахунків за угодами щодо цінних паперів(5).

Договір про кліринг і розрахунки за угодами щодо цінних паперів - договір між фондовою біржею чи учасниками організаційно оформленого позабіржового ринку та обраним ними депозитарієм про здійснення клірингу та розрахунків за угодами щодо цінних паперів.

В Україні укладання угод щодо цінних паперів відбувається, переважно, поза межами організованих ринків. Проблема українських ринків цінних паперів полягає у відсутності зацікавленості інвесторів у прозорому укладанні угод щодо цінних паперів (6).

Коментар модератора

33 сторінки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?