Курсова робота «Великі корпорації: активізація процесів злиття та поглинання», 2008 рік

З предмету Політична економіка · додано 28.03.2010 20:14 · від Zim · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Поняття «корпорація». Структура та її поетапний розвиток Корпорація як організаційна форма підприємництва Типи корпорацій Типи і структура корпорацій в економічній діяльності міжнародного рівня Фази розвитку корпорації Форми та методи формування корпорацій у сучасних економічних системах Корпоративні угоди злиття і поглинання як форма концентрації капіталу Переваги та недоліки злиття та поглинання як стратегії розвитку підприємства Оцінка ефективності процесів злиття і поглинання акціонерних товариств Злиття та поглинання корпорацій в україні : аналітичний аспект Злиття та поглинання в україні: теперішня ситуація та глобальна стратегія досягнення синергетичного ефекту Література

Висновок

Корпорації в сучасному світі виступають одним з найважливіших інститутів, що забезпечують сталий поступальний розвиток економіки, формування соціальних стандартів та установок діяльності підприємницьких структур, механізмом впливу на соціально-економічні та політичні умови життєдіяльності кожної окремої держави і глобалізованого світобуття.

Одним з факторів, що впливає на такий розвиток подій, є процес створення (формування) корпоративних утворень. Його еволюція в природному порядку приводить і до зміни суті і ролі корпорацій у сучасних економічних системах. Проаналізуємо основні способи формування корпорацій з точки зору їх еволюції.

Історично першими способами створення корпорацій стали заснування корпорації па новій основі, приватизація, перетворення фірм одноосібного володіння на корпорації шляхом злиттів і поглинань.

Заснування корпорації на npинципово новій основі — це процес формування фірми від ідеї до початку її діяльності на ринку. Така форма заснування фірми трапляється досить рідко. На її основі формуються переважно ЗАТ, ТОВ, тобто компанії, що мають у своєму складі обмежене коло осіб-засновників.

Коментар модератора

40 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?