Курсова робота «Банкрутство підприємств Порядок їх ліквідації», 2005 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 20.12.2006 13:11 · від alika · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ І. Сутність та особливості банкрутства підприємств. Порядок їх ліквідації 1.1. Поняття банкрутства 1.2. Суб'єкти у відносинах банкрутства 1.3. Підстави для застосування банкрутства та провадження у справах про банкрутство 1.4. Ліквідаційна процедура Розділ 2. Діагностика банкрутства ПП „Ременерго 2.1. Загальна характеристика ПП „Ременерго 2.2. Діагностика банкрутства ПП «Ременерго» та її методичне забезпечення Розділ 3. Резерви уникнення банкрутства та відновлення платоспроможності підприємства Висновок Список використаної літератури Додатки

Висновок

Отже, банкрутство – це об'єктивне економічне явище, яке набуло поширення в Україні з набуттям нею незалежності. Банкрутство є наслідком розвитку та поглиблення економічної кризи на підприємстві. Воно обумовлюється певними кризовими факторами які необхідно враховувати при побудові системи виходу підприємства з кризи. На українські підприємства в більшій мірі впливають зовнішні кризові фактори, це пов'язано з нестабільною економічною ситуацією в країні. Наслідки визнання підприємства банкрутом є негативними для всіх суб'єктів ринкових відносин.

Основним нормативним актом, який регламентує банкрутство в Україні є Закон України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, який повинен виконувати наступні функції:

- Служити механізмом запобігання непродуктивного використання активів підприємства.

- Бути законодавчим інструментом виведення підприємств з кризового стану, якщо вони мають значні резерви для продовження успішної фінансово-господарської діяльності в майбутньому.

- Сприяти найповнішому задоволення претензій кредиторів.

За цим законом з позовом до господарського суду можуть звертатися: кредитори, боржник.

Діагностика банкрутства – це система цільового фінансового аналізу, направленого на виявлення параметрів кризового розвитку підприємства.

Розроблено безліч методів діагностики банкрутства, але не існує єдиного універсального, кожна методика розглядає певний аспект фінансово-господарської діяльності, тому найкращим варіантом є застосування кількох методик визначення загрози банкрутства, які взаємодоповнюють одна одну.

В даній роботі розглядався фінансовий стан на методи діагностики банкрутства на прикладі ПП «Ременерго».

Забезпечення фінансового оздоровлення підприємства потребує пошуку та використання внутрішніх резервів забезпечення позитивності та зростання чистого грошового потоку підприємства (різниця між вхідним та вихідним грошовими потоками), що генерується в процесі фінансово-господарської діяльності ПП «Ременерго».

Використанням внутрішніх фінансових джерел відновлення платоспроможності, підприємство може не лише подолати внутрішні причини кризи, а й значною мірою зменшити залежність ефективності санації від залучення зовнішніх фінансових ресурсів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення