Курсова робота «Розробка ефективної системи мотивації для керівників технічного, інформаційного та інституційного рівнів управління в ЗАТ «Госптовари Київські»», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 27.03.2010 19:33 · від Людмила · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.мотивація як загальна функція менеджменту 1.1. Поняття і сутність мотивації 1.2. Теорії мотивації 1.3. Моральне та матеріальне стимулювання праці 2.аналіз системи мотивації в зат «госптовари київські» 2.1. Загальна характеристика діяльності магазину «Госптовари Київські» 2.2. Система мотивації для керівників різних видів управління в ЗАТ «Госптовари Київські» 2.3. Оцінка ефективності системи мотивації керівників на підприємстві 3.розробка ефективної системи мотивації в зат «госптовари київські» 3.1. Методи покращення системи мотивації на підприємстві 3.2. Мотиваційна сфера особистості керівника 3.3. Автоматизація системи мотивації персоналу Висновок Список використаної літератури Додатки

Висновок

На даному етапі розвитку суспільства, в час постійних змін, перемін, система мотивації персоналу теж повинна розвиватися, удосконалюватися, прогресувати разом із працівниками, по відношенню до яких вона застосовується.

Підводячи підсумки роботи, потрібно зазначити, що наявність системи мотивації є дуже важливою складовою для будь-якої організації. Так як організація об’єднує діяльність багатьох працівників, то відповідно система мотивації повинна бути пристосована до її особливостей.

В ході роботи була проаналізована система мотивації персоналу ЗАТ «Госптовари Київські». А загальному значення представлена система мотивації зазначається як досить ефективна. Це полягає в тому, що діюча система мотивації поєднує в собі класичні методи мотивації, шляхом задоволення потреб за ієрархію Маслоу, через використання сучасних: примус, винагорода, солідарність, пристосування.

Існують певні недоліки у використанні цієї системи по відношенню до працівників Товариства. Вони полягають в тому, що вузько застосовуються методи творчого та психологічного стимулювання.

Проаналізувавши систему мотивації персоналу були надані рекомендації щодо покращення її впливу. Суть їх полягає у використанні нових, інших для підприємства методів. Які спрямовані на розвиток творчого потенціалу працівників, та ненав’язливого, прихованого впливу на них зі сторони управлінців. А також деяке покращення і матеріального стимулювання праці ( додаткові виплати на витрати транспорту, мобільного телефона і т.п.).

Рекомендації цілком готові до використання для покращення мотивування працівників.

Коментар модератора

48 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?