Реферат «Філософія Стародавньої Індії», 2007 рік

З предмету Філософія · додано 27.03.2010 12:45 · від Виталий · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Ведичний період давньоіндійського світогляду. 2. Філософія і парктика буддизму. 3. Вчення джайнізму. 4. Філософські системи індуїзму. Висновки.

Висновок

Отже, філософські школи Стародавньої Індії формувалися на грунті міфологічно-релігійного світогляду. В коло своїх міркувань вони включають найважливіші проблеми: початок буття; формування духу; особливості внутрішнього світу людини; роль людського пізнання в пошуках сенсу життя; напрями удосконалення особистої долі. У цій проблематиці переважає пошук шляхів звільнення від невблаганного тиску життєвих закономірностей. Хоча звільнення розумілося значною мірою як подолання людською унікальністю та індивідуальністю протилежності загального. Ідея звільнення людини від страждань, центральна у буддизмі, так чи інакше поділялася практично всіма філософськими системами давньоіндійської філософії. Справжнє призначення філософії полягає в тому, щоб за допомогою істинного знання організувати духовно-релігійне життя людини, допомогти їй в пошуках шляхів уникнення страждань і досягнення звільнення.

Коментар модератора

11 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?