Курсова робота «Науковий бізнес-план підприємства з виготовлення туалетного паперу ПП «Альтаїр»», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 27.03.2010 11:59 · від De · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Резюме 2.Характеристика продукції 3.Оцінка ринку збуту 4.Оцінка конкуренції 5.Стратегія маркетингу 6.План виробництва 7.Організаційний план 8.Фінансовий план 9.Оцінка ризиків Список використаної літератури

Висновок

У даному бізнес-плані представлене підприємство, яке буде зосереджене на виробництві туалетного паперу в м. Суми. Туалетний папір - один з найпоширеніших споживчих товарів, який має незмінний попит у покупців. Основними напрямами діяльності підприємства є виготовлення туалетного паперу та його подальша реалізація на ринку. Для виробництва застосовуються високоякісна сировина і матеріали, які забезпечать конкурентоспроможність даного продукту. Пропонований продукт з порівняно невисокою ціною буде користуватись попитом у населення.

Виробниче та складське приміщення будуть взяті в оренду, всі витрати початково будуть здійснюватися за рахунок стартового капіталу, 70% якого буде взято в кредит у банку на 18 місяців під 26% річних. Підприємство матиме 773413,8 грн. чистого прибутку. Витрати підприємства окупляться за 15 місяців. Рентабельність діяльності підприємства складає 18,84%, а рентабельність стартового капіталу – 79,24%.

Всі обґрунтування вигідності даного проекту представлені в наступних розділах бізнес-плану.

Коментар модератора

26 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення